whitehotmonkey

White Hot Monkey Hot Monkey itibaren Nettlestead, Ipswich, Suffolk IP8, İngiltere itibaren Nettlestead, Ipswich, Suffolk IP8, İngiltere

Okuyucu White Hot Monkey Hot Monkey itibaren Nettlestead, Ipswich, Suffolk IP8, İngiltere

White Hot Monkey Hot Monkey itibaren Nettlestead, Ipswich, Suffolk IP8, İngiltere

whitehotmonkey

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım ve bunun bir kısmının türle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Hikayeyi ana karakter olan Steve Harmon'in yazdığı bir senaryo olarak söyleyerek, authro okuyucuları Steve'in zihnine yönlendirir, ancak birinci şahıs anlatımından çok farklı bir şekilde. Hızlı okumak ve tekrar okumak istediğim bir kitaptı. Bu kitap öğretmenlere çok yardımcı olacaktır. Bence Monster öğrencilere bir oyun veya senaryoyu nasıl okuyacaklarını öğretmek için harika bir araç olurdu. Tür, öğrencilerin tipik bir romanda olması gerekenden daha farklı okumalarına ve çok daha fazla çıkarımlarına neden olur. Bizi Shakespeare'in oyunlarına atmadan önce okuma oyunlarında bizimle çalışmak için zaman ayıran bir öğretmeni takdir ederdim. Hapishanede meydana gelen bazı olaylardan dolayı kitabın onayını almak zor olurdu, ancak öğretmek mümkün olursa, öğrencilerin Shakespeare'e girmeleri için daha iyi donatılacaklarına inanıyorum.

whitehotmonkey

Oku: Seleste deLaney tarafından "Evet Alana, Noel Baba Var"

whitehotmonkey

İyi bir üçlemenin tatmin edici bir sonu. Bu kitaptaki gençler gerçek gençler gibi konuşuyor ve sesli kitaplardaki onu hayata geçiren okuyucuyu seviyorum. Bu daha çok ilişkilere odaklanır ve tüm sorular cevaplanır.

whitehotmonkey

I read this for my book club. I believe that I was misled by the comments on the dust jacket. Many authors interviewed remarked that the book was "hilarious." I was into it a while and didn't think it was funny at all. In fact, the situations presented were very serious. Of course, I have read books that were on serious topics, but were still funny, but this was not one of them. It was very quirky, and everyone in my club seemed to like it better than I did. Taken from a real situation, a woman who was involuntarily subjected to a medical study on radioactivity while pregnant in the 1950's, tracks down the doctor responsible with the intention of killing him. She finds him living with his daughter's family in Florida, and, without having her killing plan well formulated, she begins interacting with him and his family. Hilarity does not ensue.

whitehotmonkey

So he lied a bit-it is still a decent read.