srbharris759c

SrBilyon Harris Harris itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu SrBilyon Harris Harris itibaren Texas

SrBilyon Harris Harris itibaren Texas

srbharris759c

Bu kitabı sevdim. Sev, sev, sev. Bu okuduğum ilk Vonnegut kitabıydı ve çalışmalarının çoğunu olabildiğince çok okumama ilham veren şey buydu.

srbharris759c

Onu sevdim. Vampir hikayelerine giriyorum. :) Zoe hala çaresiz bir kadın, belki de Bella'dan biraz daha emin ve kendinden emin. Bazı farklı ve gerçek sorunlarla uğraşıyor. Simon karanlık ... Bunu beğendim. Sonu beklenmedikti, ama sanırım huzurluydu. Bunu Alacakaranlık bağımlılarıma tavsiye edeceğim.

srbharris759c

Eskiden bu kitabı gerçekten sevmezdim, çünkü diğer kitapları bu kadar şaşırtıcı kılan gerçeklik dokunuşunu kaybetmiş gibi hissettim. Altıncı kitabı okuyana ve gerçekten ne olduğunu anladığım ikinci kitabı tekrar okuyana kadar değildi. Bu hala dizideki en az sevdiğim kitaplardan biri olmasına rağmen, şimdi etkinlikler için çok daha fazla takdir görüyorum. Sanırım Rowling, dizi boyunca yayınlanan her yeni kitapla birlikte parçalanabilecek ipuçlarını bırakan inanılmaz bir iş yaptı. Yazma seviyesi kesinlikle bir sonraki kitaptan başlayarak gördüğünüz seviyede değildir.

srbharris759c

Çok eğlenceli. Tamamen orijinal Peter Pan'ın gerçek ruhuyla. Bu öneklerden üçü var ve hepsi iyi

srbharris759c

Translating...

srbharris759c

İkinci seferde iyi. Okurken tartışacak kişilerin olduğundan emin ol.

srbharris759c

A A Vengeance'deki arka hikayenin ortaya çıkması nedeniyle Büyük Bir Kurtuluş okuması daha mantıklı olacaktır. Önce bunu okuyun.

srbharris759c

Bilimsel düşünceyi derinden etkileyen 10 basit ve zarif ("güzel") deneyi kapsayan eğlenceli küçük bir kitap. Hem deneylerin ayrıntılarının hem de gerçekleştirildikleri zamanların bilimsel inançlarının ayrıntılarından gerçekten keyif aldım. William Harvey ve Luigi Galvani'nin bölümleri, hayvan deneylerinin ayrıntılarından rahatsız olanları atabilir.

srbharris759c

Read this every year just so I don't get lazy...all the facts are pretty interesting.

srbharris759c

A terrifying awakening to what the U.S. government is doing to people worldwide. If you believe that all lives of all people everywhere are just as good as American lives, you will want to read this book. If you feel like torture and injustice could never occur at the hands of Americans, you should to read this book. If you support a foreign policy of secret prisons, kangaroo courts, and detention centers, you must read this book, and take a walk in the shoes of an unjustly treated man, who happened to be an English-speaking Muslim living in Kabul during the initial U.S. attack in 2003.