eradyukc93b

Eugene Radyuk Radyuk itibaren 705 96 Nasta, İsveç itibaren 705 96 Nasta, İsveç

Okuyucu Eugene Radyuk Radyuk itibaren 705 96 Nasta, İsveç

Eugene Radyuk Radyuk itibaren 705 96 Nasta, İsveç

eradyukc93b

Kahraman, klişe süper kahraman kitaplarına orijinal bir dönüş yapan bir kitaptır. Ve gerçekten iyi bir okuma yapan orijinal spin. Kahraman Thom, problemleri olan bir çocuktur: babası sakat ve rezil bir süper kahraman, annesi görünmez ve eksik, insanları bir dokunuşla iyileştirebiliyor gibi görünüyor ve dışarı çıkmak da tam olarak kolay değil. Sonunda hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalıştığında felaket olur. Güçleri diğer insanları hasta eden hastalıklı küçük bir çocuk, büyük bir tutum problemi ve kalbi kıran sırrı olan bir kız, üstünlük kompleksi olan bir kahraman, yaşlı bir psişik kadın ve gizemsiz bir kahraman tarafından yol boyunca yardımcı oldu burnunu diğer insanların işlerinden uzak tutuyor gibi görünüyor, Thom sonunda hayatta en önemli olanı değil, hayattan ne istediğini bulur. Thom'un ne yapacağını sihirli bir şekilde bilmeyen ve her insan gibi yol boyunca bol miktarda hata yapan mükemmel inanılır bir karakter olduğunu sevdim. Süper kahraman isimlerini çok sevdim, bazen beni uyandırdılar. Cidden - Uberman? Görünmez Lass? Binbaşı Might? Ssnake? Altın çocuk? Compu-Kid? İnsan Lekesi? Ben özveri okuduğu gibi, bu gerçekten "herkes için" bir kitap olduğunu düşünüyorum.

eradyukc93b

Mükemmel bir yaşlanma hikayesi - çok karanlık bir düşük akıma sahip acı tatlı bir nostalji hissi var. İnanılmaz karakterler, ana karakter bazen sempati duymak biraz zor olabilir.

eradyukc93b

A writer friend of mine suggest writer's read a little poetry everyday, and this was my most recent poetry book. The poems were hit or miss for me. I loved the Insect Collector's Demise by Jude Nutter.

eradyukc93b

Beautiful! Reddi has done an excellent job building her characters in each one of her short stories! Each story eloquently illustrates the inner struggles/complexities in defining ones "Indian-ness," in a western society.