djibrilare94b8

Areo Djibril Y Djibril Y itibaren Baghrai, Uttar Pradesh 230129, Hindistan itibaren Baghrai, Uttar Pradesh 230129, Hindistan

Okuyucu Areo Djibril Y Djibril Y itibaren Baghrai, Uttar Pradesh 230129, Hindistan

Areo Djibril Y Djibril Y itibaren Baghrai, Uttar Pradesh 230129, Hindistan

djibrilare94b8

Max Caldwell mükemmel bir oğul ve mükemmel bir öğrenci olmaktan bıkmıştır. Mükemmelliğe odaklanmadan eğlenmeye odaklanmaya, her şekilde bulabilir. Hayat parçalanmaya başladığında, yeni yaşam tarzı aslında bir araya geliyor. Bu kitabın bazı olgun temaları ve içeriği var. Bence okuyucular, özellikle gençlik yıllarında, hayatınızı kaybetmenin ne kadar kolay olduğunu anlayacaklar. Kim olduğunuzu sorgulamaya başlarsınız, neden belirli bir şekilde yaşadığınızı ve hareket ettiğinizi merak edersiniz ve hayatı nasıl daha heyecanlı hale getireceğinizi düşünürsünüz. Max kötü kararlar verir (ebeveynlerinin garaj kapısından geçmek dahil) ama her kötü kararla birlikte değerli bir ders gelir.

djibrilare94b8

Bu kitap inanılmaz! Medyumları olan pek çok kitap hokeydir veya yetenekleri inanılır değildir ve bu kitaptaki her karakter gerçek görünüyordu. Yazarın diğer kitaplarını okudum ama sanırım bu benim favorim!

djibrilare94b8

Edwards açısından okumayı seviyorum.

djibrilare94b8

Bu kesinlikle genç bir kitap ve tahmin edilebilirdi, ama eğlenceli bir hikaye.

djibrilare94b8

Mother and 2 daughters. The husband had an affair, the MD daughter was having an affair, and the druggie daughter gets pregnant. They all go to Connicut to heal and join together. I liked it a lot!!