ahmedrizvi

Wasim Rizvi Rizvi itibaren Umbarkon, Maharashtra 422403, Hindistan itibaren Umbarkon, Maharashtra 422403, Hindistan

Okuyucu Wasim Rizvi Rizvi itibaren Umbarkon, Maharashtra 422403, Hindistan

Wasim Rizvi Rizvi itibaren Umbarkon, Maharashtra 422403, Hindistan

ahmedrizvi

Ciddi kişilik kusurlarına sahip uzay gemileriyle ilgili.

ahmedrizvi

San Diego

ahmedrizvi

hayat kolay değildir ve yine de insanların ne yaptığını yargılamanız gerekir. Bunu yapmak için her zaman bir nedenleri olduğunu bilin. Bu kitap şimdiye kadar okuduğum en yoğun kitap. Çok grafik ve ayrıntılı. ama sonunda bir şeyler öğreniyorsun.

ahmedrizvi

Bu kitap ilginç ama kapak açıklaması biraz yanıltıcı. Bir çocuk kaçırıcı gevşek olmasına rağmen, hikaye gerçekten iki çocuk günlük yaşam ve yaramazlık üzerinde yoğunlaşıyor. Kaçıran kişi hikayede zaman zaman problem olan biri ve ben de hikayenin çok daha büyük bir parçası olmasını bekliyordum.

ahmedrizvi

Biraz zamanımı aldı ama Pickwick aracılığıyla yaptım. Dickens gerçekten hikayelerin toplanması ve hayatın ne kadar karmaşık ve saçma olduğunu göstermek için bir araya getirmenin ustasıdır. Hayat maceranızda her türlü insanla tanışırsınız ve sizi çeşitli şekillerde etkileyebilirler. Gülüyorsun, ağlıyorsun, tutuklanıyorsun, evleniyorsun, ölümü önlüyor, sarhoş oluyorsun ve tüm hayatın hayatını yaşamaya değer kılan anlar arasında hareket etmene yardımcı olacak yakın arkadaşların ve ailenin üyeleri olduğu için dua ediyorsun. Dickens kitabında yazmamış olsa da ve "Sadece evli" filmi bu noktayı ilk yapan kişi olmasa da, bence burada geçerlidir: "Bir fotoğraf albümünde zor günleri asla göremezsiniz ... ama bunlar sizi mutlu bir anlık görüntüden diğerine götürenler. " Pickwick'in sonunda da aynı duyguyu yaşadım.

ahmedrizvi

Perhaps I should start by saying that I am a middle-aged male who had never read the Narnia books before. Thus, I went into this series wondering whether this series, purportedly written for children, would appeal to my supposedly "adult" sensibilities. I needn't have worried. As most of the rest of the world seems to know already, the books are absolutely charming for readers of any age group...at least, for readers who still have a sense of wonder about them. I am writing this mini-review in "The Lion" section here at goodreads rather than the "Magician's Nephew" section because I absolutely agree with other readers who maintain that the original order of the books is the right and proper order in which to read them. The surprises that come and are explained in "The Magician's Nephew," for example, are absolutely delightful when read as Book 6; as Book 1, they have little resonance or meaning. By all means ignore the new and "improved" order that the dolts at Harper Collins have imposed. These are some of the best fantasy works that I've ever read, and it's a little embarrassing that I waited so long to discover them. I think my personal favorite of the series is "The Voyage of the Dawntreader," but each book has so many exciting and memorable events and characters. I think I'm ready for the "Perelandra" trilogy now!