nicolebonardel

Nicole Bonardel Bonardel itibaren Akhlystino, Respublika Bashkortostan, Rusya itibaren Akhlystino, Respublika Bashkortostan, Rusya

Okuyucu Nicole Bonardel Bonardel itibaren Akhlystino, Respublika Bashkortostan, Rusya

Nicole Bonardel Bonardel itibaren Akhlystino, Respublika Bashkortostan, Rusya

nicolebonardel

Bu çok havalı bir kitap. Bir süre okumaktan korktum, çünkü film korkutucu, ama kuzenim sonunda beni ikna etti ve şimdi keşke daha erken okumuş olsaydım! Heyecan verici ve aynı zamanda esprili. Müthiş!

nicolebonardel

Bu kitabın ilk üçte biri, kadın cinsel uyarılma döngüsünün mükemmel bir özetini, insan kadın anatomisinin ve cinsel fizyolojinin çok ayrıntılı bir özetini sunan iyi, düşünceli (hatta kavrayıcı) bir çalışma değildir. Sosyal normların ve cinsiyet rollerinin heteroseksüel cinsiyet üzerindeki etkisi hakkında adil bir tartışma var. Aslında, bu çalışma güçlü bir şekilde başlıyor, ancak yazarın artan sayıda partnerle birlikte cinsel yolla bulaşmayı önleme engellerinin azalan koruyucu yararına ilişkin iddiası, okuduğum literatürün tersine gidiyor gibi görünüyor. Ama sonra . . . bir köşeyi çevirir ve çok dar bir şekilde kavramsallaştırılmış ve sistematik bir cunnilingus formu için bir manifestoya dönüşür. İnsan deneyiminin hassas bir yönü üzerinde iyi bir kurgu olmayan olarak başlayan şey, bilgiçlik, aşırı detaylı cinsel cinsel “kendi kendine yardım” dizisi haline geldi. İyi bir makale olurdu, ama bunun yerine bir roman yapıldı. Bir yazar "kitapta daha önce açıklandığı gibi" terimini birkaç kereden fazla kullanırsa, yayıncının kelime sayısı beklentilerini karşılamak için uzanır. Kitabın ilk kısmı 4 yıldız alır (ve kütüphaneden kontrol etmeye değebilir), daha sonra 2 alır (bu kitaba para harcamayın).

nicolebonardel

Uhhhh, I hate cliff hangers!!