shazaabdelsamad

Shaza Abdelsamad Abdelsamad itibaren Sterley, Almanya itibaren Sterley, Almanya

Okuyucu Shaza Abdelsamad Abdelsamad itibaren Sterley, Almanya

Shaza Abdelsamad Abdelsamad itibaren Sterley, Almanya

shazaabdelsamad

Nicky tarafından bir başka harika kitap !!! 1/2 Yıldız verebilir, aslında bu bir kitap 1 (çiftleşme - 4 yıldız düz puan) daha iyi gibi çünkü bu gerçekten bir 4/12 yıldız daha fazla. Rayne aşk seviyorum !!! Bu kitapta gizem çok daha iyi ve bana "anlaşma nedir?!?!" Diye merak ettim. Söylemeliyim ki, bazı olaylardan oldukça şok oldum ve ne olacağını bilmiyordum. Kitap 1 ile ilgili tek şikayetim tahmin eksikliği ve çok açık ipuçları olduğu için The Keeping ile şaşırdım. Şimdi ... 1/2 yıldızın çıkarılmasının nedeni. Ormanda "dövüş" sahnesinin biraz acele ettiğini hissettim. Kimin öldüğünü öğrendiğimizde (herhangi bir spoiler vermek istemiyorum :), ben .. "bu kadar mı?!?" Ben büyük bir "POW" bekliyordum, ama neredeyse çok kolay görünüyordu. Tekrar - bu dizi seviyorum ve yakında bir sonraki kitap olacak!

shazaabdelsamad

Oh, lordy. Nereden başlamalıyım? Kendi başına bir kitap olarak, bu korkunçtu. Dünya Çocukları dizisinin bir sonucu olarak, fena oldu. Bu dizideki kitapların geri kalanını okuduğumdan bu yana yıllar geçti ve özellikle ergenlik yıllarımdan gelen buharlı Geçiş Plains'i hatırlıyorum. TLOPC'ye başlamadan hemen önce Taş Sığınaklarını tekrar okudum, bu yüzden zaten Zelandonii coğrafyası ve boyalı mağaraların tanımlarından bıktım. Bu kitap kesinlikle bu acı noktalarda düzelmedi; aslında, kitabın iğrenç ikinci kısmı, ilerledikçe birbirine bulanıklaşan mağara resimlerinin belabor açıklamaları hariç * neredeyse hiçbir şey yapmadı. Kendimi bu bölümü olabildiğince hızlı okurken buldum, böylece kaçınılmaz iyi şeylere ulaşabildim. Kitabın son üçte biri, hikayelerin bağlanmaya başladığı yerdir. Arsa noktaları tahmin edilebilir olmasına rağmen (görünümü spoiler), birkaç kitap için görmediğim bazı karakterleri tekrar ziyaret etmekten zevk aldım. Bu noktada sadece zorunluluktan okuyordum, bu noktaya geldim ve pes etmekten korkuyordum. Okuduğuma sevindim, ancak bu kitabı tekrar okursam, doğrudan üçüncü bölüme gidiyorum.

shazaabdelsamad

Read this for the second time. It was only halfway through that I realized I had read it before - the first time in Spanish. Oops. Too cliche, but Marquez just makes you feel like there's a whole lot more feeling and a lot less psychic complication to the world than you thought.