majotorresd31b

Maria Jose Torres Jose Torres itibaren Ighir N'Oufella, Fas itibaren Ighir N'Oufella, Fas

Okuyucu Maria Jose Torres Jose Torres itibaren Ighir N'Oufella, Fas

Maria Jose Torres Jose Torres itibaren Ighir N'Oufella, Fas

majotorresd31b

Için bir inceleme yazmak zor bir kitap. Daha önce Greg Iles kitaplarından keyif aldım ve benzer olacağını düşündüğüm için bunu aldım. Öyle değildi! Bu yüzden kitabı gördüğüm parçalara bölerim. Kitabın ilk bölümü nefret etti. Quentin Avery gelinceye kadar kitaba giremedim. Bu yüzden okumak bir ay sürdü. Onu yere koyarım, yeni bir kitap başlatır, tekrar alıp başka bir şey yapar, yere koyarım vb. sadece sevemedim. Quentin geldi ve eylem başladı (o zamana kadar kitaptaki herhangi bir eylem boş görünüyordu.) Ayrıca ana anlatıcı için daha fazlasını hissettim. O kadar vızıltı olmayı bıraktı (hala küçüktü) ama onunla bir karşı görüşü vardı, bu yüzden düşüncelerini düşünmek zorunda kaldı. Sonra hikaye başını çevirdi. sadece mahkeme dramasına giderken anlatıcı rehin alınır. Bu yeni ve ilginç bir değişiklikti. kaçar, ancak uzaktayken ortaya çıkan mahkeme dramasının herhangi bir etkisine sahip olmak için çok geç. Daha sonra merkezi bir karakterin bir suçtan hüküm giymiş küçük vahiyleri, her şeyi biraz aptalca çevirdi. evet okumaya başladım ama ilk yeniden değerleme sürpriz değil, sonraki değerleme de değildi. Sonun bir sürü vaadi vardı ama gerçekten fazla değildi.

majotorresd31b

This lady can write, and she comes up with unique and interesting stories. I enjoyed reading about middle-eastern culture, and the mysteries in the plot...would have liked it more if I cared more about the characters.

majotorresd31b

A very fundamental look at patterns in prices over centuries, Eye-opening to one, like me, who doesn't take to the "wave theories" of markets. In the context of the waves Fischer sees, our current crisis is just the beginning of a period of very rough times. Most of the book is technical appendices. The important parft to read is the basic narration (235 or so pages out of this 500+ page book). Fischer is a very good historian who writes very well. A good read!