sinucreatives

Sinu Rajendran Rajendran itibaren Yabous, Cezayir itibaren Yabous, Cezayir

Okuyucu Sinu Rajendran Rajendran itibaren Yabous, Cezayir

Sinu Rajendran Rajendran itibaren Yabous, Cezayir

sinucreatives

Vaov! Özünde bu kitap aydınlatıcı ve düşündürücüdür. Uzun zamandır dini hakların kendi Hıristiyanlık markalarını seçmelerinin temelde "kayıtsız" olduğu iddiasına bağlı kaldım, ancak bu beni düşündüğümün ötesinde bile dehşete düşürdü. Burada basılmış makalelerin çoğu ücretsiz olarak çevrimiçi olarak edinilebilir, ancak web'deki mevcut bilgi bolluğu ile bunların büyük bir kısmını kaçırmış olabilirim. Ayrıca, denemeler, kitabın argümanını vurgulayan bir zaman çizelgesi ve trenchant İncil alıntıları ile paketlenmiş ve desteklenmiştir. Bu Kasım ayında oy vermeyi planlayan herkese ve şu anda tüm Amerikalıların George W. Bush gibi olduğunu düşünen yurtdışına tavsiye ederim. Değildi!

sinucreatives

Arreola tamamen deli. Palindroma bir hikaye kitabı ve küçük bir oyun. Okuduktan sonra, birkaç hikayenin aşağıdaki 3 kategoriden ilkine girmesine rağmen, onu çok sevdiğimi itiraf etmeliyim: - Arreola juguler'e ne tür halüsinojen enjekte etti? Bu ne anlama geliyor? Bunun bir anlamı var mı? - Bence bunun ne anlama geldiğini anlıyorum ... karmaşık bir hikayeyi anlayabildiğini (ya da yanılsamaya sahip olabileceğini) hissetmek iyi - Bunu takip edersem bir balıkçıl mı, bir ceset mi yoksa bir heykel mi? Büyük final Arreola, gerçekliklerin gerçeklerle nasıl karıştırılacağını, birinin daha sonra ana kapıdan girmenin yanlış kapı olduğunu, sadece asla girmediğini ve fark etmediğini fark etmek için yanlış bir kapı olduğunu biliyor. Basit aşk hikayeleri veya Arreola'nın ciddiye aldığı temalar yoktur. Bazen ayakları veya başları olmayan görünen hikayeler aramak isteyenler için ("Hopscotch" akla geliyor, bir roman olsa bile bir hikaye değil), Arreola kesinlikle iyi bir seçim

sinucreatives

Hafız'ın çevirilerini sevmiyorum ve yazarlar biraz eğikti.

sinucreatives

More of a beach read. I didn't like that the parents were called by their first names. I wasn't satisfied with the ending.