shafarenka

Kiryl Shafarenka Shafarenka itibaren 7561 Poppendorf im Burgenland, Avusturya itibaren 7561 Poppendorf im Burgenland, Avusturya

Okuyucu Kiryl Shafarenka Shafarenka itibaren 7561 Poppendorf im Burgenland, Avusturya

Kiryl Shafarenka Shafarenka itibaren 7561 Poppendorf im Burgenland, Avusturya

shafarenka

Soykırımın ikinci nesilden çok farklı bir bakış açısı. Speigelman, büyük acı çekenlerin bile mucizevi derecede mükemmel insanlar olmadığını, hala kusurları olduğunu gösterecek kadar dürüst olduğu için benim için derindi. Soykırım karşısında söylemek zor bir şey.

shafarenka

Favori kitaplarımdan biri. Yardımsever bir hayaletin gözünden görebilmek ve genç bir kızın vücudundaki bir yürümeye başlayan çocuk olarak yaşamını izlemek güzel bir zevktir. Bu ... farklı ama oldukça ilginç bir hikaye.

shafarenka

Bu, tanışma / yalnızlık konularında okuduğum en iyi kitap. Bu kitabı nefes alan tek bir kıza tavsiye edeceğim. Yazarlardan biri de bir erkek, bu yüzden erkeklere bakış açılarını duymak ilginç. Yazmak yararlı, dürüst ve okumak için tamamen eğlenceli.

shafarenka

[Http: //www.consumeandreflect.org/inde ...]

shafarenka

Lexie, kafasına bir çarpma alan ve hayatının son üç yılını unutmuş bir gal. İlk başta, herkes ona kendi versiyonunu veriyor, ancak bu süre zarfında neler olup bittiğini anlamak onun elinde. Bundan gerçekten keyif aldım. Eğer yapabilirdi 3.5 ve 4 yıldız arasında tereddüt ediyorum. Başlangıcın biraz kanatlı olduğuyla biraz yavaş olduğunu düşündüm ... ama tamamen farklı bir son bekledim ve hoş bir sürpriz oldu.

shafarenka

Bence bu, okuduğum tüm kitapları için benim favorim. 12 Dans Eden Prensesin hikayesini gerçekten çok seviyorum ve onu tekrar anlatması büyüleyici oldu.

shafarenka

Empatinin önemi üzerine harika çocuk kitabı.

shafarenka

Roy ile evlenen Penny Burford'un hikayesini anlatır. O iyi bir koca ve Penny ve çocukları için yeterince iyi sağlar. Roy aşırı cömert değil, ama başlarının üzerine bir çatı ve masadaki yiyecek veriyor. Roy, Penny'ye yeni kıyafetler için yılda iki kez para verir. 1965'te bir gün Penny, Roy'un evin etrafında bıraktığı değişimden bir nikel alır. Bu nikel ve onu takip eden, Penny'ye seçme gücü verir ve kocası ve çocukları tarafından bilinmeyen gizli bir yaşam seçer. Hikayenin teması "önemli olan onunla yaptığınız şey" dir. Harika bir hikaye. Hızlı okuma. Bunu kaçırmayın.

shafarenka

Ne kadarının doğru olabileceğini bilmiyorum, ama hoşuma gidiyor. ne olursa olsun ya da insanlar ne hakkında söylerse ya da neden (ayat ol lah khomeynei'nin dediği gibi) öldürmek zorunda! oku o zaman kendi başına yargılayabilirsin.

shafarenka

2010 Bulutsusu Ödülü roman finalisti, bu ismi Yapay Zeka mezunu olarak ilgi çekici buldum ve yazılım geliştirmedeki rollerin çoğunu geçtim. İlki, hikaye Yapay Zeka ile ilgili olarak düşündüğümden daha alakalı hale geldi. Arsa detaylarını inceleyerek onu bozmayacağım, ancak bunun, arkadaşlık ve sevgi ile ilgili olarak, yazılım veya yapay zekadan çok formlarında olduğunu söylemek için yeterli. Benim için, "İki Yüzüncü Adam" dan bu yana en derinden etkilenen AI hikayesi ve bir çocuk olarak okumak, AI'ya hayat boyu bir ilgi uyandırdı. Bu hikaye ve Asimov'un klasik "I, Robot" serisinin geri kalanı gibi, neyin mümkün olduğunu, neyi tanımladığını, neyin olmadığını inceleyerek bize farklı bir ışıkta vurarak ilişkilerimizi inceler. Ayrıca Asimov'un birçok hikayesi gibi, bu da çok kavram odaklı bir hikaye. Ted Chiang teklifi hazırladı, daha sonra karanlık bir gecenin sonu ve yeni bir şafak sözü vaat etmekte tereddüt edeceğim şeye koşuyor. Düşündürücü bir hikaye okumak istiyorsanız, bunu yeterince tavsiye edemem!

shafarenka

Olduğu gibi derecelendirmeye çalışıyorum ... çok genç okuyucular için bir kitap ... bu durumda tamam olduğunu düşünüyorum ... ama genç bir kız olarak okuduğumu ve bu diziyi sevdiğimi hatırlıyorum. çoğunlukla buna dayandırıyorum. Bazı şeyler biraz garipti, çünkü ipodlar vb. 411'i çevir ... sadece google kullanıyorlardı ve çoğu da artık bir sabit hat kullanmazdı ... bu yüzden biraz senkronize değildi ... eğer yalnız bıraktılar ve bunlara eklenmediyseler bugüne kadar dokunur o zaman umursamazdım.

shafarenka

I made a terrible mistake of watching the movie before I read the book. I wish I read it first. Better than the movie, but that's how it almost always goes. I remember I loved it, but I can't remember details.

shafarenka

Couldn't stop reading!!!!!!!!