labinotramadan

Ramadani Labinot Labinot itibaren Rilly-sur-Aisne, Fransa itibaren Rilly-sur-Aisne, Fransa

Okuyucu Ramadani Labinot Labinot itibaren Rilly-sur-Aisne, Fransa

Ramadani Labinot Labinot itibaren Rilly-sur-Aisne, Fransa

labinotramadan

38. Yazarın önceki kitabını okumadım, onun sürekli referanslarını hafifçe rahatsız edici buldum. Söylemem gereken tek kötü şey bu. Kuru mizahtan ve hatta yazarın kocasına kelimelerle bağlı olmamasından zevk aldım, ancak kısa ve şaşırtıcı bir şekilde ona olan sevgisini gösterdi. Hayat "o zaman" ve "şimdi" arasındaki floptan keyif aldım. Zaman içinde iki yer arasındaki değişikliklerin özü bu kitabı okunabilir hale getirdi ve monotonluktan kaçındı.

labinotramadan

Bu kitap harika değildi ama Chicago'daki diğer mahalleleri öğrenmeyi de hiç sevmedim. Pullman bölgesini gezmek istiyorum ve batı tarafında denemek istediğim bir restoran öğrendim. Cicero da çılgın bir yer gibi geliyor. Kitap oldukça hafif ve muhtemelen "Burada Çocuk Yok" kadar unutulmaz değil ama yine de okumaya değer.

labinotramadan

Bu yazar tarafından diğer iki kitap okuduktan sonra inceleme göndereceğiz, aksi takdirde, bu kitap was amazing !!!

labinotramadan

grrrrrrrrrrrrreat!

labinotramadan

This book was just okay for me. It took me about half of the book to really get into it. I liked that there was a lot going on but I did feel that the other motal instrument books were so much better. I'm not sure if I'll read the sequels to this book or not. Also I kept comparing Will to Jace the entire time during the book, well I pretty much did that for all of the characters.