anazharik

Zharik Godoy Monta Godoy Monta itibaren Yaylımlı Köyü, 02350 Yaylımlı Köyü/Tut/Adıyaman, Türkiye itibaren Yaylımlı Köyü, 02350 Yaylımlı Köyü/Tut/Adıyaman, Türkiye

Okuyucu Zharik Godoy Monta Godoy Monta itibaren Yaylımlı Köyü, 02350 Yaylımlı Köyü/Tut/Adıyaman, Türkiye

Zharik Godoy Monta Godoy Monta itibaren Yaylımlı Köyü, 02350 Yaylımlı Köyü/Tut/Adıyaman, Türkiye

anazharik

Bunu çok ferahlatıcı buluyorum, mükemmel zamanda okuyun. Kar amacı gütmeyen yapının sosyal hareketleri nasıl yanlış yönlendirdiğini benim için gerçekten netleştirdi. Ancak, tamamen ABD merkezli ve ilk yarıdaki denemelerden bazıları gerçekten tekrarlayıcı. Ayrıca, tabandan bağış toplama işleminin gerçekte nasıl görünebileceğiyle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorum- Üzgünüm, ama ev partileri kesmiyor. Çünkü benim gibi insanlara örgütlenmek için para ödenmemeli, bazen de emekleri için insanlara yemek yiyebilmeleri için para ödememiz gerekiyor. Bu yüzden Seattle'daki CARA gibi NPIC'in içinde / dışında çalışmanın gerçekliğinden bahseden makaleleri gerçekten takdir ediyorum. Her neyse, şuna bir bak. Bu, konuşmamız gereken önemli bir başlangıç.

anazharik

İyi Roman ... aslında kitabın orta bölümüne doğru ürpertici oldu. Ben büyük bir Stephen King hayranıyım ... Umarım yazı dünyasına daha önce kariyerinde geliştirdiği tutkuyla döner.

anazharik

Excellent book on the Katrina disaster. It focuses on New Orleans but it addresses the Mississippi area, too. Occasionally the author throws in his two cents. It will only bother you if you disagree with his point of view which I did not. The only problem with the book is that it is long. It probably could use some editing.

anazharik

Fun :)

anazharik

I loved it... MUST READ!