rbarcellos

Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

Okuyucu Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

rbarcellos

Bunu tekrar okudum, çünkü son zamanlarda Boynuzları tekrar okudum ve filmi izledim ve bu kitap hakkında zevk aldığımdan başka bir şey hatırlamadığımı fark ettim. Özellikle ilk roman için hala çok iyi olduğunu düşünüyorum. Hatırladığımdan biraz daha Stephen King-ish, bu Jude'un radyoda veya zihninde kulak misafiri olan bazı 'korkutucu' ifadelerin tekrarı dışında beni gerçekten rahatsız etmedi - bu bir Kral elyafı ve beni rahatsız ettiğinde şimdi de yapıyor. Yine de Jude'un karakteri çok iyi çizilmiş ve incelikli ve Georgia'nın karakterinin nasıl geliştiğini seviyorum. Güzel bir hikaye.

rbarcellos

Okumaya değer tuhaf parlak bir makaleye sahiptir.

rbarcellos

Tipik Turp ücreti: Bu dört kız kardeş ve yıllık aile birleşimi etrafında döner. Okuma zamanına değer, ama onun çalışmaları benim favorim değil.

rbarcellos

Whit ve Witsy Allgood, Cadı ve Sihirbaz serisinin ikinci kitabında, James Patterson'un cesur yolculuklarına devam ediyor. Şimdi güçlerini daha da güçlü hale getirmeden önce daha iyi biliyorlar. Zorlu yeni bir hükümetin lideri Olan Olan, kardeşlerini, arkadaşlarını ve ailelerini kullanarak tuzağa düşürmeyi ve öldürmeyi planlıyor. Sadece kendilerinin idam edilmesinden endişe etmekle kalmıyorlar, binlerce çaresiz çocuk onları kurtarmak için Whit ve Wisty'ye güveniyor. İki kardeş, ebeveynleriyle yeniden bir araya gelmeye çalışırken yorulmadan Yeni Düzen'den kaçıyor. Yeni Düzenin ağından kaçabilirler mi? Bu, James Patterson’un muhteşem kitaplarına eklemek için harika bir kitaptı. Cadı ve Sihirbaz; Hediye çok hareketliydi ve hatta zaman zaman kalbime dokundu. Bu kitabı yazamadım ve istemezdim. Çok hızlı bir kitaptı, bu yüzden bütün zamana ayak uydurmak zorunda kaldınız. Bir sonraki kitap çıkana kadar günleri geri sayıyorum!

rbarcellos

Bir arkadaş, "Tek ihtiyacımız olan Afrika'daki beyaz bir aile hakkında başka bir kitap". Onun alayını güldüm ve anladım, ancak bu kitabı bitirdiğimde, bunun Afrika'daki beyaz bir aile hakkında başka bir kitaptan çok uzak olduğunu fark ettim. Daha ziyade bu, bir çocuğun büyümesi ve şiddetli ama güzel Afrika manzarasının dalgalı algısı hakkında dürüst, esprili, derinden şok edici bir anıdır. Yazar bir iç savaş, bir baskı ve ırkçılık sırasında bir ülkede yaşadığını anlatırken, yazısının temeli onun eksantrik ailesini tanımlamasıdır - diğer her şey ailenin çevresinde anlatılmaktadır. Biraz deli, biraz cesur, biraz sarhoş ve biraz ırkçı olan annesi unutulmaz bir karakterdir. Herkes bu kitabı okumalı.