rbarcellos

Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

Okuyucu Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

Ricardo Barcellos Coelho Barcellos Coelho itibaren Kasutali Pathar, Assam, Hindistan

rbarcellos

Bunu tekrar okudum, çünkü son zamanlarda Boynuzları tekrar okudum ve filmi izledim ve bu kitap hakkında zevk aldığımdan başka bir şey hatırlamadığımı fark ettim. Özellikle ilk roman için hala çok iyi olduğunu düşünüyorum. Hatırladığımdan biraz daha Stephen King-ish, bu Jude'un radyoda veya zihninde kulak misafiri olan bazı 'korkutucu' ifadelerin tekrarı dışında beni gerçekten rahatsız etmedi - bu bir Kral elyafı ve beni rahatsız ettiğinde şimdi de yapıyor. Yine de Jude'un karakteri çok iyi çizilmiş ve incelikli ve Georgia'nın karakterinin nasıl geliştiğini seviyorum. Güzel bir hikaye.

rbarcellos

Okumaya değer tuhaf parlak bir makaleye sahiptir.

rbarcellos

Tipik Turp ücreti: Bu dört kız kardeş ve yıllık aile birleşimi etrafında döner. Okuma zamanına değer, ama onun çalışmaları benim favorim değil.

rbarcellos

Whit ve Witsy Allgood, Cadı ve Sihirbaz serisinin ikinci kitabında, James Patterson'un cesur yolculuklarına devam ediyor. Şimdi güçlerini daha da güçlü hale getirmeden önce daha iyi biliyorlar. Zorlu yeni bir hükümetin lideri Olan Olan, kardeşlerini, arkadaşlarını ve ailelerini kullanarak tuzağa düşürmeyi ve öldürmeyi planlıyor. Sadece kendilerinin idam edilmesinden endişe etmekle kalmıyorlar, binlerce çaresiz çocuk onları kurtarmak için Whit ve Wisty'ye güveniyor. İki kardeş, ebeveynleriyle yeniden bir araya gelmeye çalışırken yorulmadan Yeni Düzen'den kaçıyor. Yeni Düzenin ağından kaçabilirler mi? Bu, James Patterson’un muhteşem kitaplarına eklemek için harika bir kitaptı. Cadı ve Sihirbaz; Hediye çok hareketliydi ve hatta zaman zaman kalbime dokundu. Bu kitabı yazamadım ve istemezdim. Çok hızlı bir kitaptı, bu yüzden bütün zamana ayak uydurmak zorunda kaldınız. Bir sonraki kitap çıkana kadar günleri geri sayıyorum!

rbarcellos

Bir arkadaş, "Tek ihtiyacımız olan Afrika'daki beyaz bir aile hakkında başka bir kitap". Onun alayını güldüm ve anladım, ancak bu kitabı bitirdiğimde, bunun Afrika'daki beyaz bir aile hakkında başka bir kitaptan çok uzak olduğunu fark ettim. Daha ziyade bu, bir çocuğun büyümesi ve şiddetli ama güzel Afrika manzarasının dalgalı algısı hakkında dürüst, esprili, derinden şok edici bir anıdır. Yazar bir iç savaş, bir baskı ve ırkçılık sırasında bir ülkede yaşadığını anlatırken, yazısının temeli onun eksantrik ailesini tanımlamasıdır - diğer her şey ailenin çevresinde anlatılmaktadır. Biraz deli, biraz cesur, biraz sarhoş ve biraz ırkçı olan annesi unutulmaz bir karakterdir. Herkes bu kitabı okumalı.

rbarcellos

In part from back of book "Tall, blond and strikingly handsome with penetrating icy green eyes. Glen Rogers could use his knee-weakening charm to entince lonely women out of romantically lit bars and into the night. Each one thought she had found the perfect man - until Rogers got her alone and turned on her in a bloody rage that would end in her own violent death...."

rbarcellos

A book that tells a very interesting story of a remarkable man. Fitzroy MacLean was a British Foreign Service worker in the Soviet Union in the 1930s, and his book offers a very detailed and well-written account of a bizarre and scary place. He refused to allow the tight control that outsiders were subject to stop him from exploring Southern Russia and Central Asia, places where life had barely changed since the Late Middle Ages. After he left the U.S.S.R., he volunteered for the British Army and was sent to North Africa. He became a part of the S.A.S. and went on missions all over North Africa, Iraq and Iran. He subsequently became head of the Allied Mission to Yugoslavia and a friend of Tito. It is a remarkable adventure story and not at all in the same vein as the idiotic History Channel style World War II books that have swamped America in the last few years. If you want an intelligent, keenly observed, insider's account of a massively important era in modern history, and a thrilling story, read this book.

rbarcellos

Ugh, so, you know how sometimes a friend of yours who you like pretty well but isn't one of your inner circle will be dating a guy who you really want to throat-punch? And you can't say anything to her because you're not that close, and you don't see them often enough to broach it with the people who are the intersection of you and her in the Venn Diagram that is life? Well, that guy is Maynard, and that girl is Jennica. And just as it happens so often in life, Maynard so drags the book to this obnoxious-boater-hat-wearing-making-silent-films-about-dog-crap-and-thinking-that-"dignity"-is-his-word place that you just stop going to places where they're going to be together. Delson's not a bad writer, though, and it's a quick read, so hey, you could always pick it up and see if I was just unusually sensitive to asshatness the day I read it.