copiart

Konstantinos Pitsios Pitsios itibaren Kecubung Mulya, Gedung Aji, Tulangbawang Regency, Lampung, Endonezya itibaren Kecubung Mulya, Gedung Aji, Tulangbawang Regency, Lampung, Endonezya

Okuyucu Konstantinos Pitsios Pitsios itibaren Kecubung Mulya, Gedung Aji, Tulangbawang Regency, Lampung, Endonezya

Konstantinos Pitsios Pitsios itibaren Kecubung Mulya, Gedung Aji, Tulangbawang Regency, Lampung, Endonezya

copiart

Komik, eski moda bir hikaye. Çok eğlenceli.

copiart

Oldukça iyi bir okuma! Dört hikaye, hepsi tanıdık duygu hikayeleriyle. Bir "Masal Kalbine Söyle" havası olan, sadece atan bir kalp yerine sıçanlarla. Bir kurban intikamını alıyor. Bir diğeri "ruhunu şeytana sat" hikayesine sahip, ve yine başka biriyle sevdiğin kişi bir psikoya dönüştüğünde ne olur? Çok orijinal değil, ama sonuçta okumak istediğim şey, tatmin edici bir Stephen King yaklaşımı ile yapıldı.

copiart

Bunu neredeyse ilk bölümde bıraktım çünkü çok ağır ve sıkıcıydı, birisinin 2 yıl önce boğulmasından suçlu hissettiği sonsuz keder olabilir. Ama onunla sıkıştım ve açıklamaları (genellikle sinsi ve mükemmel) ve yazıyı gerçekten sevdim. Hikayenin kendisi korkunç bir şekilde canlandırıcı değil, ama kitabın konusu bu değil.

copiart

Zekice anlatılan garip bir bakış açısıyla - "biz" in anlattığı gibi, çoğul her şeyi bilen bir tür. Profesör babaları Shakespeare kahramanlarından sonra adlandırılan üç kız kardeşin ilgi çekici hikayesi. Her kız kardeşin karakteri iyi çizilmiş ve hikayenin sonuna kadar tatmin edici bir yolculuğu tamamlıyor. Biraz tekrarlı olduğunu hissettim, ama hızlı ve eğlenceli bir okuma.

copiart

Yahudi olmasam da, bu çok hareketli bir ruhsal metin ve Şabat'a - Tanrı'nın kozmik düzeyde düzeniyle senkronize olma durumuna - tutkulu bir aşk mektubu. Bu harika.

copiart

Bu kitabı uzun zamandır edindim ama okudum. Keşke ortaokulda okumuş olsaydım. Çok hızlı okudum. En sevdiğim karakter Charlie bat'tı. Mutlu biliyorum.

copiart

Spoiler uyarısı! Bu kitabın çoğundan tamamen nefret ettim, çünkü Edward Bella'yı terk etti, ama sonra geri döndüğünde her şeyin sona erdiğini düşündüm. Görevimden çok daha fazla hoşuma gitti, ama şimdi beş yıldızdan üçünü verirdim.

copiart

Tipik tarihsel kurgu ama eğlenceli

copiart

Great book from a great website.

copiart

This was an excellent read (despite the cheesy title). It was a real page turner; I stayed up late nights to finish it. I remember when the crime happened, so it was neat to read the different perspectives of all the players. And as an unrequited Austinite, it was fun to see which Austin locales I recognized.