Ik Multimedia İrig Pre PDF'de kitap

Ik Multimedia İrig Pre PDF tam sürüm kitap

Irig Pre Mikrofon Arabirimi.

Ik Multimedia İrig Pre kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 190,00 TL

Kitap eleştirileri

Ik Multimedia İrig Pre

kzouganeli7da0

Aminata's country: Mali Some music from Mali: -Amadou & Mariam "Dimanche a Bamako" -Markus James "Timbuktoubab" -Mamadou Diabate "Behmanka" Movies: -"Amazing Grace" (2007) story of William Wilberforce - "Dark Passages" (1990) slave trade doc - "Amistad" (1997) 1839 mutiny aboard a slave ship - "Roots" (1977) t.v. mini-series - "Equiano in Africa" (2008)short of the childhood of Olaudah Equiano 1745-1755 Books: -"The Classic slave narratives" Gates, Henry Louis

2020-08-14 12:06

szuying

Şimdiye kadar iyi ve beklenen gibi.

2020-01-26 02:28

aaron_3

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım! Onu satın aldığımda, kitapçıdaki bayan, Twilight'a benzediğini söyledi, bu da beni tereddüt ettirdi. Ama, bu kitaplar gibi değil! Bu kolay bir okuma ama aslında iyi yazılmış ve kahraman çok güçlü bir kadın karakter. Serinin geri kalanını okumak için sabırsızlanıyorum!

2020-01-23 16:58

fridaqwerty

İlk cümle ile büyülenmiştim: "Her zaman yaşadığım yerlere, evlere ve mahallelerine geri çekildim", ancak hayali (ve zorlayıcı ve sinir bozucu) Bu hikayenin her kelimesini mükemmel yöneten yorumcularla aynı fikirde olmadığımı söyleyen kırmızı kalem. Birkaç yerde kendimi bir editörün gerçekten okuyup okumadığını merak ettim. Örneğin, (büyük sürpriz), anlatıcı bir yazar olduğunda değil, anlatı sesine, şiirsel lisansa veya karaktere atfedilebilecek izin verilen türden değil, gerçek bir hataya rastladım. “Ben ... Holly için, her iota için kendini kötü hissedebildiğini hissettim.” Olması gereken: kötü hissettirdi. Bu şeyler olur, kimse mükemmel değildir (Truman Capote bile değil) ve bu hala kedi ile kıvrılmış yağmurlu bir öğleden sonra okumaya değer güzel bir hikaye. İyi anlatılan basit bir masalın güzel bir örneği. Ama (pek çok hakem iddia ettiği gibi) bir başyapıt ??? Bence bu yazıyı değil, onu kimin yazdığı yüzünden başyapıt olarak adlandırılıyor. Yazı, bir şaheser olarak gördüğüm "Soğuk Algınlığında" kalibresine yaklaşmıyor. Kabul edildikleri gibi, tamamen farklı işler, ama ben olağanüstü hazırlanmış bir şey umuyordum. Film versiyonunda Holly Golightly rolünde Audrey Hepburn bana parlak gibi vuruyor, ancak yazılı Holly Golightly hakkında hiçbir şey bana aynı şekilde vurmuyor. Capote'nin filmden nefret ettiğini duydum ve merak ediyorum belki de Audrey'in karakteri onun en iyisi olduğu için. Audrey'i Holly olarak hayal etmiyor olsaydım, hikayenin zorlandığı hissettiğimden emin değilim.

2020-01-18 13:01

kmuth

Hayat tavsiyesi: Kate Atkinson romanında karakter olmamayı deneyin. İstatistiksel olarak araba kazasında ölme ihtimaliniz var.

2020-01-08 20:53

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ik Multimedia İrig Pre okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Ik Multimedia İrig Pre indir itibaren OpenShare

5.7 mb. indir ücretsiz

Ik Multimedia İrig Pre indir itibaren WeUpload

3.3 mb. okumak kitap

Ik Multimedia İrig Pre indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Ik Multimedia İrig Pre kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ik Multimedia İrig Pre okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Ik Multimedia İrig Pre indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Ik Multimedia İrig Pre indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Ik Multimedia İrig Pre indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Ik Intermedias İrig 2 Elektro & Bas Gitar Ses Arabirimi (İos) Popüler gitar ara yüzünün 2. nesil versiyonu iRig 2, çok satılan iRig gitar ara yüzünün geliştirilmiş yeni versiyonudur. iRig içerisinde sevdiğiniz her şey iRig 2’d...