A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster PDF'de kitap

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster PDF tam sürüm kitap

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Dr. İina Webster Harridan Bestseler!A'dan Z'ye Sağlikli Ve Bilinçli HamilelikHamilelik Bir Kadının Hayatında Olabilecek En Heyecan Verici Dönemdir. Bir Canlıyı Bedeninizde Büyütüp Dünyaya Getirdiğiniz Bu Mucizevi Sürecin Sonunda Kucağınıza Alacağınız Minik Bebeğiniz Length Sevgilerin En Güzelini Yaşatacak Ve Varoluşunuza Ayrı Bir Anlam Katacaktır. İyi Bir Hamilelik Dönemi Geçirebilmeniz Için Classification Şart Elbete Sağlıklı Olmanızdır. Başka Bir Canlının Sağlığından Haircut Sorumlu Olmak Beden Ve Ruh Sağlığınıza Daha Fazla Özen Göstermenizi Gerektirir. Dünyaya Bir Canlı Getirmenin Sorumluluğunu Taşıyabilmeniz Için Doğru Bilgilere Sahip Olmanız Gerektiğini Unutmayın. Bu Kitap Hamilelik Süreciyle İlgili Tüm Bilmeniz Gerekenleri Hafta Hafta Ve Ay Ay Detaylı Bir Şekilde Anlatmanın Yanı Sıra Hamileliğinizin Daha Rahat Ve Keyifli Geçmesi İçin Yararlanabileceğiniz Önemli Tüyolar İçeriyor. * 5 Sağlıklı Hamilelik Prensibi* Hafta Hafta Yapmanız Gerekenler* Hafta Hafta Bebek Gelişimi: Neleri Yapabilir, Neleri Hisedebilir?* Hamilelikte Sağlıklı Beslenme: Neleri Yemeli, Nelerden Uzak Durmalısınız?* Hamilelikte Cinsel Hayat* Hamilelik Için Özel Meditasyon Teknikleri Ve Yoga Pozisyonları* Doğuma Hazırlık Ve Doğum Sonrası Egzersizleri* Doğmamış Çocuğunuzla Bağ Kurmanın Yoları* Hamilelikte Pozitif Olumlama                                        .

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: GEOTURKA YAYIMCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 26,00 TL

Kitap eleştirileri

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster

mrmikependa556

While waiting for books I ordered online to arrive in the mail, I decided to stop at the store and pick up a "quick read" for time filler until my books came. So I picked up "Working Stiff" by Grant Stoddard because it looked hilarious and a funny read seemed to be exactly what I was hoping for. Grant Stoddard was a college-age British man when he wondered over to NYC and after couch surfing and girlfriend hunting stumbled upon sex writing at Nerve.com. Grant's job was to try a variety of unique sexual activities/atmospheres and report his findings. This is everything to public subway sex, to throwing all sorts of food items at a gay man with a unibrow. I had mixed feelings about this book. His sexual exploits were hilarious and well-written, but frankly, his daily grind was quite dull. I felt like the rest of the book in-between the sex stuff was pure filler. It was nothing but garbage that I was tempted to skim. So, although his adventures were fun compelling reads, the rest was mind numbing.

2020-08-31 15:09

claudiatripputi89

Endülüs'e sık sık gidiyorum ve yıllardır. Dürüst olmak gerekirse, hepsini gördüğümü düşündüm, ama aydınlandım. Hala dört gözle beklemek gerekiyor ...

2019-12-31 02:07

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir ücretsiz

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

A’dan Z’ye Sağlıklı Ve Bilinçli Hamilelik - Irina Webster indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar