Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay PDF'de kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay PDF tam sürüm kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Miniklerin ay ay gelişimlerine göre hazırlanan setler 9. aydan 48. aya kadar zihinsel, duygusal-sosyal, mechanism ve dil gelişimlerini destekler. Bu setin hazırlanmasındaki amaç, çocuğun hayatındaki önemli kişilerle yakın bir ilişki halinde dış dünyayı deneyimlemesine olanak sağlamak ve öğrenmeyi günlük yaşantı içinde desteklemektir. Karşılıklı duygusal alışveriş, keyif alma hali, odaklanma, keşfetmekten alınan haz, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için dependent derece önemlidir. Pek çok araştırma, çocuğa bakım veren kişi ile kurulan böylesi ortak bir paylaşımın, çocuğun gelişimine olan katkısının büyük olduğunu göstermektedir. 9– 48 ay arası çocukların gelişim süreci bütün yaşamlarını biçimlendirir. Duygusal-sosyal, mechanism, dil ve zihinsel gelişimlerinin temeleri bu dönemde atılır. Kişilikleri oluşmaya başlar, yetenekleri ve becerileri bu dönemde gelişir. Adım Adım, ane ve babaların bu dönemi doğru yönetmeleri ve çocuklarına verecekleri eğitime planlı destek için tasarlanmıştır. ADIM ADIM' ın her aya özel hazırlanmış seti, çocuğunuzun zihinsel, duygusal/sosyal, dil ve mechanism gelişimini destekleyen bilgi, donanım ve etkinlikleri içerir. Setlerin içinde, Aktivite Kitabı: İlgili aya ait gelişim tablosu, aktiviteler, aktivitelerin amaçları, ebeveynlere yönelik talimatlar ve önerilerden oluşur. Gelişim Tablosu: Aktivite kitabının içinde yer alan tablo, çocuğunuzun aya özel gelişimini anlatır. Oyun malzemeleri: Her aya uygun aktiviteleri uygulamaya yönelik oyun malzemeleri içerir. Ebeveyn/Çocuk Kitapları: Aya özel çocuk kitapları ya da ane babalar için bilgilendirici kitaplar yer alır. Hikayeler: Çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir. Çocuk Şarkıları: Çocuklar için özel hazırlanmış ve çocuklar tarafından seslendirilmiş şarkılardır. Makaleler: Uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmış makaleler ane ve babalar için yönlendirici bilgiler içerir. bulunur.

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: MİKADO YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 79,00 TL

Kitap eleştirileri

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay

shoukathkpbbc3

I first encountered Marcus Didius Falco in a short story in Classical Whodunits, many years ago. At the time I was more interested in the late Roman Republic, so I was more drawn to the Steven Saylor mysteries featuring Gordianus the Finder, contemporary of Cicero and Julius Caesar and the significant events of that era. I later rediscovered Falco through audiobook versions of "A Body in the Bath House" and "The Jupiter Myth," which occur much later in the series. "The Silver Pigs" is the debut novel introducing Falco and the other characters that dominate the series. Falco's period is also fascinating: after the Year of the Four Emperors, just as Vespasian is beginning his rule. In this inaugural book, Falco - a bawdy, cantankerous "informer" (private investigator) of little means - struggles with a dysfunctional family, a landlord with limited patience for late payments, and not nearly enough work...when a Senator's young niece runs into him (literally) and changes the trajectory of his life. The case, which begins with a maiden with "far too many clothes" fleeing from a band of bully boys, leads Falco through palaces, sewers, and the silver mines of a Britain the former soldier hoped never to see again. Along the way he loves, loses, and loves again (vague enough?) and begins a relationship not just with a Senator's family, but with the new Emperor's as well. The dialog is first person, and reads a bit like Sam Spade in the Subura. You are never left wondering what Falco's opinion is, on any subject or person. As this is the first of many Falco novels, paying attention here is worth it; Davis seems unwilling to let any juicy bits stay on the floor, and applies the Five Second Rule to rescue them for later enjoyment. I can't call Falco lovable, but he's got a gruff charm that - try as he might - he can't hide completely. Along the way, Rome - all of it, not just the polished marble and chalk-white togas, but the stink of the slums, the chaos of the hearth, the perils of travel whether across town or across the continent, the struggle to earn a daily denarius, and the surprisingly but authentically modern-seeming conveniences and complaints of urban life - is itself a vibrant, slightly dangerous but romantic (cough) character. As for Britain: Falco never quite escapes it, and Davis will never be invited to join the Londinium board of tourism. But it too wheezes with what passes for life. Highly recommended.

2020-12-24 01:05

ladybrot

A orada herkes için okumak gerekir. Artık günlerinizi diyabet hakkında daha fazla bilgi edinmek için özlemle geçirmeyeceksiniz. Pankreas olmayan biriyle tanıştığınızda hazırlıklı olun ve onlarla nasıl konuşacağınızı öğrenin. Bu kitap size sadece hastalık hakkında bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda nasıl tedavi edileceğini, ne yenileceğini, nasıl egzersiz yapılacağını ve belki de en önemlisi hangi doktorları ziyaret etmeniz gerektiğini anlatır. Bu, dostlarım, sohbetin akşam yemeğinde ortaya çıktığı anlar için hepimizin arka ceplerimizde taşımamız gereken kitaplardan biri.

2020-01-22 01:30

tteurs29f1

filmi izledim ve sevdim kitap hakkında bilmiyorum ???

2020-01-22 01:30

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 27.Ay indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar