Doğu Bilgeliği PDF'de kitap

Doğu Bilgeliği PDF tam sürüm kitap

“Her ne düşünüyorsak oyuz. Her ne olursak düşüncelerimizle oluruz. Düşüncelerimizle dünyayı kurarız. Kim ki saf düşünceyle konuşmaz veya hareket etmez, arabayı çeken öküzün ayak izlerini takip etmesi gibi tekerlerin, takip eder onu ıstırap. ” “Doğu Bilgeliği Dizisi”, Doğu öğretileri üzerine yazılmış inceleme, araştırma ve yorumların yer verildiği, bir yandan blow dry çevirisi mümkün olduğu ölçüde bu öğretilerin yer aldığı kaynak metinlerin çevirilerinin yayınlandığı bir dizi olacak. Bu ilk kitap ise, bir giriş kitabı olarak aynı zamanda, bu öğretilerin anlaşılmasında dikkat edilecek hususları toplu olarak ele aldığından ötürü dizinin bütün kitapları için istifade edilebilecek bir kılavuz kitap. Dolayısıyla bu hüviyetiyle kitap bir yandan mümkün olduğu kadar doğu öğretilerinin genel karakteristiklerine.

Doğu Bilgeliği kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: Say Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9786050201932
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Doğu Bilgeliği

christopherwilson68

Ben genellikle bir tatilde iken iyi bir cheezy piliç için yaktı ama bu kitap üst üzerinde ve ben idare edemedim. Bunu bitirmeyi başardım, ama sadece Hawaii'deki sahilde uzanıyordum ... beynimi boşaltmaya çalışıyordum. Tüm "Alışverişkoliğin" kitaplarının böyle olup olmadığından emin değilim ama şimdiye kadar olduğundan daha fazla beyin hücresi kaybetme ihtimaline karşı başkalarını okumamayacağım.

2020-01-17 12:31

fajrin

Jack Parsons'ın (1914-1952) ince ve kolayca okunabilen bir biyografisi. Yazar, az bir yetenek veya stil ile işçiliğe dayalı bir tarzda ilerler, sadece aslında kronolojik olarak, ancak bazen daha kafa karıştırıcı bir tarzda, temizlenebilecek sapmalar ile gerçeği tırmandırır. Geç Robert Anton Wilson'ın parlak tanıtımından (ve henüz okumadığım, asla artmayacak sınırlı miktarda RAW yazısının olduğunu anlamadaki ağıt), Carter'ın Parsons hikayesi başlar ve oldukça etkileyici, yukarıda belirtilen kusurlarına rağmen. Hem Amerikan OTO'yu, hem de CalTech ve JPL'deki roket araştırmalarının tarihini (Jet Propulsion Lab, ya da Jack Parson'ın Laboratuvarı? Veya Jack Parson Lives!) Hem de ABD'deki roket araştırmalarının erken tarihini (Parsons Robert Goddard ile tanıştı) büyük ölçüde bilmiyordum. ve hatta savaştan sonra muhtemelen Werner Von Braun) ve daha önce Parsons'ın sadece Crowley ile ilgilendiğini düşünmüştüm. Aslında, büyük bir yazışmaları vardı, Parsons THE BEAST parasını gönderdi ve Crowley Parson'un hayatı ve işiyle ilgileniyordu. Parsons, BEAST 666'nın 'güven adamı' olarak adlandırdığı L. Ron Hubbard'ın kendisinden başka bir kişi tarafından binlerce dolardan donduğunda hayal kırıklığına uğradı! Aslında, bir scheisty bilim kurgu hamuru yazarı ve neophyte magickal usta, L. Ron Hubbard, yüksek rütbeli bir sihirbazın parasını (Parsons'ın hala NASA'ya hizmet veren Aerojet Inc'den para kazanmasından elde ettiği) ve kız arkadaşını satın alacaktı. onunla yat ve magickal intikam riski çalıştırmak kendi başına oldukça çılgın. Tüm bu ilginç 20. yüzyıl şahsiyetleri (Crowley, Parsons, L.Ron Hubbard, Lovecraft, Von Braun, Goddard, Phillip K Dick bile) arasındaki bağlantıları görmekten mutlu oldum. toplam saat. OTO'nun 19. yüzyıl tarihine yapılan sapmalar ve Kraliçe Elizabeth I'in mahkeme sihirbazı Dr. John Dee ve sadece ürkütücü ortaçağ Enoch maskaralıkları olarak tanımlanabilecek ortağı Edward Kelley'nin mini biyografileri de ilginçti. Önemsizlikler: • Satır 4, R.A.W. bir yazım hatası içeriyor: 'fundamtalists'. • Dipnotta Carter, bir Usta Mason'un üç kez giriş için kulübeye kabul edileceğini söyledi. Bu sadece 1˚ için bir aday 'başlatıldığından' yanlıştır, oysa bir Master Mason 3˚, Master Mason'un yüce derecesine 'yükseltilmiş' ve ondan sonra kulübenin dışında olmadığı sürece kabul için vurmaya gerek yoktur. açıldı.

2019-12-30 15:14

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Doğu Bilgeliği okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Doğu Bilgeliği indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Doğu Bilgeliği indir itibaren WeUpload

4.7 mb. okumak kitap

Doğu Bilgeliği indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

Doğu Bilgeliği kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Doğu Bilgeliği okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

Doğu Bilgeliği indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Doğu Bilgeliği indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Doğu Bilgeliği indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar