Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez PDF'de kitap

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez PDF tam sürüm kitap

Medeniyeten Yığına-Yılmaz Dönmez Elinizdeki kitap büyük ölçüde bize özgü bir aydın tipinin fevkalade çabasıyla sizlere ulaştı. Bu kadar eşine ender rastlanan özelik gösterince, şüphesiz başka kitaplardan bazı farkları fixer olacak. En büyük farkı, dili ve tarzı. Akademik desen akademik değil, siyasi desen siyasi değil. Bazılarınız anlatım tarzını ve dili kulanma becerisini yeterince başarılı fixer bulmayabilir, kitabın bölüm yapısı, referans sistemini özensizlikle itham edebilirsiniz. Ama bu kitapta öyle bir şey var ki, başladığınızda ifadeler, çok güçlü olmasa fixer hata kimi zaman cümleyi tashih etmek için içinizdeki şeytan sizi dürtse de yani sular seler gibi akıcı olmasa fixer elinizden bırakamıyorsunuz. Yazarın cümle yapısıyla değil ama zihin örgüsüyle, kitabın gramatiğiyle değil ama semantiğiyle size bir şey anlatmak istediğini, müthiş bir tezi olduğunu görüyorsunuz. Bu idialı tez, her sayfada merakınızı uyandırıyor, ilerlemek istiyorsunuz, sayfaları çevirmeye mecbur kalıyorsunuz, "Medeniyeten Yığına" adeta beyninizin peltemsi kıvamını avuçlarının içine alıyor, sıkıyor. Beyninizin iyice sıvı bir kıvam almasını istemiyorsanız, Yılmaz Dönmez'in mengenesinde kıpırdamadan duracaksınız ve diline, tarzına itirazınız olsa fixer kitabı düşüne düşüne okuyacaksınız, başka çareniz yok. -Prof. Dr. Erol Göka-.

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: YARIN YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez

munajans

Bir hediye. Bakalım nasıl gidiyor.

2020-01-13 03:18

hooseonglee

Bu kitabı nasıl düşündüğümü açıklamadan iki yıldız vermekte zorlanıyorum. Tematik unsurlar için bir yıldız veriyorum, "karakterler" ve bu yüzden yazarın sonuna kadar felsefi bir şekilde ağdaladığı ve bitirdiğimde kitabın beni bıraktığı hissi. EVET ... kitap bana düşünmem için çok şey verdi ... kör, trajedi, insanlık - ne insan, hayvan değil, hizmet, fedakarlık, benlik, başkalarına güvenme, vb. kitabın yere koyduktan sonra yanımda kalması, derinliği hakkında bir şeyler söylüyor. Bunun için en az üç yıldız verirdim. İki cevabın ortalamasını alarak, sonunda iki yıldız veriyorum. Belki yaz boyunca kış dolumlarından geçmediğim zamanlarda okumuş olsaydım daha yüksek bir puan verirdim.

2019-12-26 19:04

renan_dias

John Green kalbimi beş parçaya ayırmayı başardı ve bunların hepsi kitaplarının her birine katlandı. Yıldızlarımızdaki Hata bana tüm duyguları hissettirdi. Komik ve trajik ve güzel ve tekrar okumak için sabırsızlanıyorum.

2019-12-23 12:52

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir itibaren LiquidFile

4.4 mb. indir

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Medeniyetten Yığına-Yılmaz Dönmez indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Modern Dünya Sistemi 4. Cilt Imanuel Walerstein'ın son derece etkili ve geniş hacimli eseri, Modern Dünya Sistemi, sosyal bilimler alanında bu yüzyılın en büyük eserlerinden biridir. Dünya tarihini yenilikçi bir bakış açısı il...

Teşkilat-ı Mahsusa - Philip H. Stodard "Durmadan çalıştım. bu işe gönül vermiştim, mantık ne derse desin. hiçbir zaman filozof yahut siyasetçi olmadım ve bu işten iyi dostlar, yara izleri, kalça çıkığı, birkaç madalya ve memle...