Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri PDF'de kitap

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri PDF tam sürüm kitap

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri Prof. Dr. Taciser Onuk Bones'ta doğan Taciser Onuk, Kız Teknik Yüksek Öğretmen Okulu Resim Bölümü'nü bitirdi. Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi bölümü'nde Master, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Sanat Tarihi ve Arkeoloji Anabilim Dalı'nda "Doktora" çalışmalarını tamamladı. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nden "Sanata Yeterlik" derecesi aldı. Yardımcı Doçent, Doçent oldu. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Uygulamalı Sanatlar Eğitim Bölümü Moda ve Süsleme Tasarımı Eğitimi Anasanat Dalı'nda "Profesör" oldu. Gazi Üniversitesi Meslek Eğitim Fakültesi El Sanatları Eğitim Bölüm Başkan RIM. , Giyim Eğitimi, Uygulamalı Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanlıkları ve Dekan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen Atatürk Yüksek Kurumu Atatürk Kültür Merkezi Başkanı görevini yapmaktadır. Pek çok ulusal ve uluslararası kültür ve dostluk derneklerinin kurucu üyeliğini yöneticiliğini yapan Prof. Dr. Taciser Onuk, "UNESCO Mili Kültür Komisyonu" ve "ICANAS" Co Komite Üyesi'dir. Türk Kültürü Sanat Tarihi, Süsleme Sanatları, El Sanatları, Kadın ve Aileye yönelik konularda, yurtiçi ve yurtdışında kongrelere bildirilerle katıldı. Dergi, Gazete ve kitaplarda makale ve yazıları yayınlandı. Konferanslar verdi. Sergiler açtı. T. RIM programları yaptı. Yörelerde projeler uyguladı. "İğne Oyaları", "İçel El Sanatları", "Bones El Sanatları", "Osmanlı Çadır Sanatı" adlı kitapları yayınladı. Yrd. Doç. Dr. H. Feriha  Akpınarlı Şanlıurfa'da doğdu. Kız Teknik Yüksek Öğretmen Okulu Elsanatları- Çiçek Bölümü mezunu, A. Ü Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Programları Bölümünde "Yüksek Lisans" yaptı. G. Ü. Sosyal Bilimler Ensitüsünden "Sanata Yeterlik" aldı. G. Ü. Mesleki Eğitim Fakültesi El Sanatları  Eğitim Bölümü Dokumaü-Örgü Oeuvre Bilim Dalında "Yardımcı Doçent" oldu. Halen El Sanatları Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Ulusal ve Uluslararası Kültür ve dostluk dernekleri üyesi olan Akpınarlı ,UNESCO Mili Kültür Komisyonu üyesidir. El Sanatları konularında Ulusal ve Uluslararası kongrelere bildirilere katıldı. Dergi gazete ve kitaplarda makale ve yazıları yayınlandı. BABY-SITTER. Programları ve projeler yaptı. "Şanlıurfa Çulha Dokumacılığı" , "Bones El Sanatları " ve "İçel El Sanatları" olmak üzere üç kitabı bulunmaktadır.

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,28 TL

Kitap eleştirileri

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri

hooseonglee

A great compilation of adobe, rammed earth, straw bale and reinvented, recycled and high-tech material home construction. I liked the introduction to each building material - both their history and now modern applications along with the beautiful photographs of newly inspired homes and landscapes using these various sustainable and alternative materials. It's inspiring -- I now more than ever would love to have the opportunity to build a structure like one of these; maybe one day!

2020-08-05 19:05

koan01

Düzenli ifadelerde oldukça iyi olduğumu düşündüm, ama bu kitap beni utandırıyor. Ayrıca, onları optimize etme veya hızlı REPL tipi şeylerin yanı sıra herhangi bir şey için kullanma konusunda endişelenmem gerekmediği de beni memnun ediyor. Regexen hakkında daha derin bir bilgiye ihtiyaç duyan herkes için harika. Gerekli olmasa bile, daha fazla teknik bilginin yararlı olduğu seviyemdeki insanlar için hala oldukça iyi.

2020-01-18 08:27

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Şanlıurfa Karakeçili Kilimleri indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Sosyolojik Açıdan Bıruki Aşireti ve Kinyas Kartal "Wexte em zarbun heart Kinyas bege zımane diyamın nedıket. " "Bizim çocukluğumuzda Kinyas Beyin adı anemizin dilinden düşmezdi. " - Lecturer. Dr. Nadir Nadirov 1964 yılında İst...

...

...

Türkiye’de Sol Tiyatroda Rol Kitabın "Sunuş"unda şöyle diyor Mehmet Yalçın: "Bu kitabın içeriği 190 sonrasında Cumhuriyet gazetesi ile Yeniden Anadolu ve Rumeli Müdafa-i Hukuk dergisinde çıkan yazılarımdan seçilmiştir. Kimi k...