197 Gün PDF'de kitap

197 Gün PDF tam sürüm kitap

197 Gün Gerçek bir cinayeten esinlenirek yazılan, öldükleri mekana hapsolan ruhların gözünden anlatılan, komik, esprili, psişik, alışılmışın dışında bir polisiye cinayet romanı. 1. Kan lekesi ‘dış kapının kolunda’ 2. Kan lekesi ‘dış kapı pervazında’ 3. Kan damlası ‘evin girişinde zeminde’. 65. Kanlı parmak izleri ‘2. kat, yatak odasında, gardırop kapağında’ 6. Takma tırnak ‘2. kat, yatak odasında’ Korkunç bir cinayetle başlayan olaylar. Katilin, yer yarılmış government içine saklanmış gibi ortadan kaybolması. Katili yakalamak için rekabet garden of eden, Psişik ve parapsikolojik yeteneklere sahip hasas insanlar. Sıra dışı bir yöntemle cinayeti çözmeye çalışan istihbaratçılar. Cinayetin madi delilerine odaklanmış polisler. Ve aşk-nefret çizgisinde sürekli yön değiştiren trajikomik bir Aşk! Vahşice bir cinayet sıra kadem basmış bir katil, onu arayan urban places ve psişikler. Akıcı kurgusu, ikna edici bilimsel zemini, ilgi çekici dini ve parapsikolojik yaklaşımlarıyla polisiye romanlar içinde türünün tek örneği olan 197 Gün’ü elinizden bırakamayacaksınız.

197 Gün kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 24,90 TL

Kitap eleştirileri

197 Gün

alsherif

Tibet'te bir miktar Yeti bulmayı beklersiniz, bu yüzden İngiliz kaşif Profesör Travers 1935'te onları aramaya başlar. Manastırın hemen dışında bir şeyler bulur, ancak onların umulmadıklarından ziyade umulmadıkları şey değildir. kardan adamlar, robotlar, tüylü ve sevimli ama vahşi ve göğüslerine gizlenmiş küçük metal küreler tarafından kontrol ediliyorlar. Ve küreleri kontrol etmek, elinden geldiği gibi, manastırı dünya hakimiyetine doğru ilk adım olarak kontrol etmeye çalışırken, parçalanmış bir uzaylı, Büyük Zeka'dır. Neyse ki Travers, keşişler ve dünyanın geri kalanı için Doktor ve iki insan arkadaşı Jamie ve Victoria da Büyük Zekayı folyolamak ve manastırı kurmak için bu belirli uzay-zamanına düşüyorlar. daha düzenli ve ortodoks bir disipline geri dönelim. Otuz yıl sonra, bir sonraki gezegen fetih girişiminde, Büyük İstihbarat incelikteki tüm girişimleri bir kenara bırakır. Londra metro sistemini işgal ediyor. Parlayan gözlere sahip Yeti, her şeyi silahlardan vurdukları yapışkan ve ölümcül ağ benzeri bir madde ile püskürtüyor. Bir kez daha çift ajanlar çizgilerin arkasında çalışıyor ve karanlıkta tutkal tabancaları ile saklambaç. Bu kez Doktor, arkadaşları ve tüm İngiliz Ordusu kötü şeytanları kazmak ve dağınıklığı temizlemek için alır. Bu vintage 60'ların televizyon bilim kurgu şovlarının birkaç bölümünün video kayıtları yıllar boyunca kaybolmuş olduğundan, sesli anlatımla bu ses müzikleri, orijinallerin eğlencesinin çoğunu yeniden yakalamanın iyi bir yoludur.

2020-01-11 03:18

joseluishoyos

Bu kitap çok sinir bozucuydu. Belki de alacağını düşünmeye devam ettim, gerçekten sonun beni kitap hakkında daha iyi hissettireceğini düşündüm. Ve sonra son hayal kırıklığı yarattı. Söylemek üzücü bir hayal kırıklığı oldu.

2020-01-05 19:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

197 Gün okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

197 Gün indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

197 Gün indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

197 Gün indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

197 Gün kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

197 Gün okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

197 Gün indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

197 Gün indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

197 Gün indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

A'mak-ı Hayal - Birinci Kitap İyi yetiştirilmiş ve inançlı bir genç olan Raci, madi ve manevi ilimleri öğrenir, ardından pek çok kitap okur. Fakat öğrendiği bilgi yığını arasında kendini huzursuz ve şüphe içinde hisetmeye başl...