2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap PDF'de kitap

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap PDF tam sürüm kitap

2018 KPS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set - 6 Kitap 2018 KPS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set - 6 Kitap 1. 2018 KPS Show Geliştirme, Sınıf Yönetimi, öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı - 320 Sayfa - TIKLAYINIZ! 2. 2018 KPS Öğretim İlke ve Yöntemleri - 272 Sayfa - TIKLAYINIZ! 3. 2018 KPS Ölçme ve Değerlendirme - 240 Sayfa - TIKLAYINIZ! 4. 2018 KPS Gelişim Psikolojisi - 304 Sayfa - TIKLAYINIZ! 5. 2018 KPS Öğrenme Psikolojisi - 384 Sayfa - TIKLAYINIZ! 6. 2018 KPS Rehberlik ve özel Eğitim - 432 Sayfa - TIKLAYINIZ! Değerli Adaylar, Hayatın dönüm noktalarından gasper haline gelen KPS`de üstün bir başarı elde etmenizi amaçlayan kitaplarımız, sorulmuş ve sorulması olası soruların titizlikle incelenmesiyle hazırlanmış olup kitaplarda, - konuların soru çözümünü kolaylaştıracak şekilde ele alınmasına, - açık ve anlaşılır bir dil kulanılmasına, - bilgilerin resim, şekil ve şemalarla somutlaştırılmasına, - kavram haritaları, tablolar, grafik, ve etkinliklerle bilginin kalıcılığının sağlanmasına özen gösterilmiştir. Ayrıca, - her ünitenin sonunda bulmaca, boşluk doldurma, çözümlü ve cevaplı testlerle bilgilerin, farklı yöntemlerle işlenmesini sağlayarak başarı oranınızı artırmak, - sınav formatına uygun sorular ve çözümleri ile sizlere soru çözme pratiği kazandırmak ve sınavlarda daha etkin bir performans sergilemenizi sağlamak hedeflenmiştir. Uzun bir birikimin ve yoğun bir emeğin ürünü olan kitaplarımız görüş ve önerileriniz ile niteliğini daha da artıracak. Lütfen , bizimle [email protected] net aracılığı ile iletişime geçiniz. çalışmalarınızda yararlı olmak dileğiyle.

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 150,00 TL

Kitap eleştirileri

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap

piopio

Bir Klasik.

2020-01-10 08:20

edwardsec

UYARI: AŞAĞIDAKİ SPOILER OLABİLİR! Başlangıçta çok vergi ve zor almak için buldum, ama p geldi. 65 ya da öylesine, o yıl Gallway'de başladığında (aslında devam etmek için kendimi zorlamadan önce iki kez okumalıydım). Blue'dan önce gizemi çözdüğümü ve gizemi çözdüğümü sanıyordum ama oldukça doğru tahmin etmemiştim, bu güzeldi, ama daha önce babasından daha şüpheli olması gerektiğini düşündüm (son konuşmalarında). Annem babasını ve Hannah'nın NWM ile olan ilişkisini biliyor muydu gibi Blue'nun en azından sorması gerektiğini düşündüğüm bazı özel sorularım var ve babasını partide her şey ışığında gördüğünden emin mi? Ve Hannah'nın çocuklarla ilgilenmemesi için çocuklarla takılma nedeni tam olarak neydi? Ayrıca, Blueblood'ların sonda daha fazla rolü olsaydı ve arsanın çoğunda çok enstrümantal (veya en azından mevcut) oldukları için Blue ve onlar arasında daha fazla kapanma olsaydı. Sonunda kendimi, neden Blue'nun hikayeyi çözmesi için onlara ihtiyacı yoksa, neden orada olduklarını sordum. (Bu Milton kısmı başka bir şekilde çözülmüş olabilir.) Ve Eva gibi Blue'ya Jade'in mezun olamayacağını söyleyen şeyler vardı çünkü beni bir daha ele almadı. Yazma tarzı gelince, abartılı ve bazı yerlerde işareti kapalı ama genel olarak çok etkileyici. İpuçlarını yerleştirdiği katmanlı yolu çok beğendim. Keşke o ve editörü yerlerde, özellikle Bölüm 1'de kesilmiş ve yoğunlaşmıştı.

2019-12-31 13:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir ücretsiz

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

2018 Kpss Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set : 6 Kitap indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

2018 Kps Genel Yetenek Genel Kültür Efsane 50 Soru Bankası  Sevgili Kamu Personeli Adayları, Mesleğe başlamadan önceki dependent aşama olan KPS Genel Yetenek Genel Kültür testi tüm yılara göre analiz edilmiş ve bu analiz sonuç...

Pegem 2018 Kps Eğitim Bilimleri Tamamı Çözümlü 10 Deneme....

Pegem 2018 Kps Eğitim Bilimleri Ölçme Ve Değerlendirme Tamamı Çözümlü 20 Deneme....

Pegem Akademi Yayıncılık Kps 2017 A Grubu Libertus Borçlar Hukuku Konu Anlatımı....