Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet PDF'de kitap

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet PDF tam sürüm kitap

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet Sevgili Arapça dili öğrencileri, Arapça öğrenmeye yeni başlayıp, biraz ilerleme kaydetikten sonra öğrendiklerinizi pekiştirmek, gelmiş olduğunuz seviyeyi tespit etmek, öğretim ve çalışma metotlarınızın doğruluğunu kontrol etmek için genelikle pratik yapmak, film izlemek, okumak, bol bol soru çözmek gibi çeşitli araçlardan yararlanmak gerekiyor. (Önsöz'den).

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 13,00 TL

Kitap eleştirileri

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet

pytilova

İlk Astrid Lindgren kitapları histerik olarak komiktir ve hem çocuk hem de yetişkin okuyucular için eşit derecede iyi çalışır. Sorun şu ki, iki seyirci aynı şeyleri eğlenceli bulmuyor. İsveçli karım, büyükannesinin çok küçük bir kızken bazen bu kitabı yüksek sesle okuduğunu söyledi. Arada bir, büyükanne durmak zorunda kalacaktı, çok fazla gülüyordu. Elisabeth bana gözlerini kamaştıracağını ve "Kapa çeneni OKUYUN" dedi. Bu kitapta Lillebror (kelimenin tam anlamıyla "küçük kardeş"), yaklaşık yedi yaşında ve üç kardeşin en küçüğüdür. 17 yaşındaki Bosse sadece odasında oturuyor ve lanet gitarında pratik yapıyor ve 15 yaşındaki Bettan erkekleri keşfetti, bu yüzden kimse onunla oynamak istemiyor. Lillebror, çatıda bir evde yaşayan ve sırtına tuttuğu kullanışlı bir pervane ile uçabilen küçük bir adam olan Karlsson adlı hayali bir arkadaş oluşturduğunda aile şaşırmaz. Şüphesiz tahmin ettiğiniz gibi Karlsson aslında var. Diğer insanların onu görmesine izin vermekten biraz utangaç. Karlsson, Lindgren'in en iyi eserlerinden biridir ve bu iyi bir anlaşma olduğunu söylüyor. Korkunç bir egotist, yiyecek ve diğer ikramları almak için Lillebor'u en şeffaf şekilde en utanç verici bir şekilde manipüle ediyor ve istekleri geçilirse derhal küsme gidiyor. Aynı zamanda patolojik bir yalancıdır ve sorumluluk kavramını bile anlamıyor gibi görünüyor. Her nasılsa, o kadar akıllı ve ironik bir şekilde yapılır, tıpkı Lillebror'un yaptığı gibi onu aynı şekilde sevmenize yardımcı olamazsınız. Yazarın becerisine hayran olmalısınız. Karlsson her zaman Lillebror'u çeşitli yaratıcı sorunlara sokuyor. En sevdiğim bölüm Bettan'ın yeni erkek arkadaşı Pelle'yi akşam için eve davet ettiği bölüm. Ailenin geri kalanını dışarı çıkmaya ikna etti (bir makyaj oturumu planladığı tamamen açık), ancak Lillebror çok küçük, bu yüzden yapabileceği tek şey ona odasında kalması için makul bir rüşvet teklif etmek. Ancak Lillebror'u tam olarak anlatmak için çapraz inceleyen Karlsson olmadan hesaplanır. Sadece Bettan'ın akşamın geri kalanında onu görmeyeceğine söz verdi, bu yüzden ikisi de bir battaniyeyle örtülü oturma odasına giderse, sözleşme mektubunu koruyor değil mi? Bu yüzden sessizce gizlice giriyorlar ve ışıkların çok düştüğünü buluyorlar ve Bettan ve Pelle kolları birbirleriyle kollarında. İçeri girdiklerinde Pelle ona onu sevip sevmediğini soruyor ve Karlsson konuşmaya katılma şansını değerlendiriyor. "Bettan tüm çocukları sever, o zaman neden senden hoşlanmasın ki?" zaferle söylüyor. Ve Bettan çifti Lillebror'ın odasına geri koyarken, o korkunç küçük çocuğu öldüreceğini söyleyerek çok tatmin edici bir şekilde kızar. Küçük bir erkek kardeşin veya ablasın varsa, bu kitabı seveceksin.

2020-01-11 03:18

jrcarrion

Benim için değil, bu kitap. Sesi dinledim ve çoğu zaman kapatmak gibi hissettim. Onun tarzını hiç sevmiyorum; Bence karakterler tek boyutludu; ve arsa aşırı mimari ve teknik detaylara sahipken oldukça öngörülebilirdi.

2019-12-24 10:48

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir itibaren LiquidFile

5.3 mb. indir

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

Arapça Test Usulü Soru Bankası - Eşvak Behjet indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Mevlana’nın Diliyle Kur’an Tefsiri....

Arapça Helmet Sanatı Öğreniyorum Genelikle Arapça yazılan kitaplar nesih hatıyla yazıldığı için diğer helmet türlerini öğrenciler ayırdetmekte zorlanıyorlar. Bu nedenle eserde, yazı türünün farklılık gösterdiği durumlarda dört...