Elektronik Devre Elemanları PDF'de kitap

Elektronik Devre Elemanları PDF tam sürüm kitap

Elektronik Devre Elemanları Bu kitap elektrik-elektronik mühendisliği eğitiminin temel elektronik derslerinin ilk basamağı olan elektronik devre elemanlarının tanıtımı, çalışma prensipleri ve bu elemanların kulanıldığı basit, temel elektronik devrelerin anlatımını kapsamaktadır. Daha karmaşık elektronik devrelerin anlatımı bu kitabın devamı olan “Elektronik Devreler” kitabına bırakılmıştır. Kitabın ilk bölümünde elektroniğin yapı taşı olan yarıiletkenlerin fiziksel özelikleri incelenmiştir. Arkasından yarıiletken diyotlar, MOMENTS ve capricious transistorlar ve yarıiletken anahtar elemanlar ele alınmış, bunların yapıları, çalışma prensipleri ve basit devreleri ele alınmıştır. Son bölümde ise yarıiletken elemanların sınır değerleri ve bu elemanların nasıl korunacağı anlatılmıştır. Kitapta her bölümde konuyla ilgili çözümlü örnekler verilmiş, ayrıca her konunun sonunda öğrencilerin kendilerini denemeleri için sorular yer almıştır. Ana Başlıklar: Yarıiletkenler, Yarıiletken Diyotlar, Alan Etkili Transistörler (MOSFET), Capricious Transistörler, Yarıiletken Anahtarlar, Sınır Değerler.

Elektronik Devre Elemanları kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: PAPATYA YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 35,10 TL

Kitap eleştirileri

Elektronik Devre Elemanları

kathrineluna

This series was absolutely amazing! I think I stayed up until the wee hours to finish each book. I couldn't put it down! So many times I would gasp out loud and my husband, reading right next to me but a few chapters behind, would say "what happened!". A fun, exciting read with lots of twists, turns, action and drama. So much crammed into a small book. Really enjoyed reading it!!!

2020-08-05 14:43

rfavaro

Favori kitabım!

2020-01-19 02:10

dheejinan

Bu kitabı çok sevdim.

2020-01-18 01:50

ilhamkholid87

Bu kitabı düşündüğümden daha çok sevdim, muhtemelen içimdeki doğa aşığı. Çok rahatlatıcı, yatıştırıcı bir okuma oldu. Yazarın bazı fikirlerini alamadım ... Yeterince felsefi olduğumu sanmıyorum. LDS referanslarından bazıları sinirli ... Bunları paylaşmaktaki amacının ne olduğundan emin değilim. Sonuçta, doğa, yaşam ve ölüm hakkında iyi bir okuma.

2020-01-03 14:14

carolamarg7ef9

Bu kesinlikle farklı bir kitaptı. Bir yanda baba-oğul yolculuğu ülke çapında, sonra felsefe tartışması sinir krizi geçiren biri tarafından tamamlandı. Her hikaye dizisi iç içe geçtikçe okuma akışının da değiştiğini gördüm. Bazı bölümleri başkaları ile saf bir neşe okumak için bir angarya oldu. İtiraf etmeliyim ki felsefe tartışmasının çoğu jargon ve ağır, dediğim şey, akademik tartışma ile beni kaybetti. Belki bir felsefe öğrencisi olsaydım ya da belki de tekrar okuyacak olsaydım "anladım". Belki de en çok, kendi bagajı ile ülke çapında sürmek için olan oğlu Chris ile olan ilişkisinden çok etkilendim. Sonunda (Chris) on yıl sonra öldürüldüğünü fark edince biraz acı ve yürek parçalayıcı. Sıradan okuyucular için bir kitap değil, çünkü bu tür bir öğrenci değilseniz terminoloji ve fikirler zaman zaman çok zor olabilir. Kesinlikle sizi durduran ve düşünen birçok yere sahip bir kitap.

2019-12-29 05:12

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Elektronik Devre Elemanları okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Elektronik Devre Elemanları indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Elektronik Devre Elemanları indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Elektronik Devre Elemanları indir itibaren LiquidFile

5.4 mb. indir

Elektronik Devre Elemanları kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Elektronik Devre Elemanları okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Elektronik Devre Elemanları indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Elektronik Devre Elemanları indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Elektronik Devre Elemanları indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar