Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton PDF'de kitap

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton PDF tam sürüm kitap

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton BAY HICK'IN KULÜBESİNİ KİM YAKTI? Bir sürü şüpheli var: aşçı Bayan Mins, genç Bay Peks, hata bir de sokak serserisi. Ama ipuçları, yani şüpheli bir ayak izi ve gri kumaş parçası, gizem avcılarını doğru yöne götürüyor. Beş Gizem Avcısı, aksi metropolises memuru Bay Gon’dan önce gizemi çözmek zorunda. Böylece ona gününü gösterecekler! Çocuk edebiyatının klasik yazarı Enid Blyton’dan yepyeni bir dedektiflik serisi! Beş gizem avcısı ve küçük köpekleri, her kitapta ayrı bir gizemi çözüyor, polisten bile daha iyi bir iş çıkarıyorlar!.

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: DOĞAN EGMONT YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton

santiagogonzalez

False Impression is written by Jeffrey Archer. It uses the 9/11 tragedy to capture the reader’s interest, but it is mainly about conspiracies in the art world – or, if you want it in simpler terms, it’s a murder mystery. This book didn’t compare to the other book I’ve read by the same author – As The Crow Flies – but it is still a good story, set in the real world, with believable characters. At first, I felt a bit confused with all the characters (not to mention the head hopping), but the confusion settled after about six chapters. Luckily, the chapters in this book are quite short, so it isn’t as bad as it sounds. The fact that I read the first six chapters and then put the book aside for two months didn’t help either. However, chapter seven saw the action really begin so I was drawn back into the story quickly once I started reading again. Although I don’t know for sure if the facts stated in the book about the art world are true or not, it sounded true to me. As a reader, that’s important. However, I suspect that the author did do the necessary research and if I were to check up on any of the facts I think I’ll discover that they are correct. Unfortunately, I didn’t learn anything from these facts except Van Gogh painted a self portrait with a bandaged ear; however, it was actually the left ear which was really bandaged, not the right ear as shown in the portrait. Van Gogh used a mirror when doing the painting. I also learned that Van Gogh died by suicide. Recommendation: If you have an opportunity to read the book, do it. I don’t think you’ll be sorry.

2020-08-31 15:09

ahmedrizvi

Bu kitap ilginç ama kapak açıklaması biraz yanıltıcı. Bir çocuk kaçırıcı gevşek olmasına rağmen, hikaye gerçekten iki çocuk günlük yaşam ve yaramazlık üzerinde yoğunlaşıyor. Kaçıran kişi hikayede zaman zaman problem olan biri ve ben de hikayenin çok daha büyük bir parçası olmasını bekliyordum.

2020-01-14 10:52

keittymcphee

İyileşmesini bekledim. Ne harika bir başlık ama kitap renksizdi. Ana karakteri ya da bu konudaki herhangi birini umursamadım. Aylak.

2020-01-04 03:54

a10533435326446

İlk Tolstoy'um. Bir tane daha alacağım! Gerçekten insani ve akıldan çıkmayan.

2019-12-31 13:28

valentinamost

Bu kitap gerçekten harika. Yedinci sınıf hayatının olaylarını anlatan Jason adlı bu çocuk hakkında. Bu çok komik: sivilcelerden saçlara, annelere ve küçük kardeşlere. Bu, kendinize karşı dürüst olmanız ve bir genç olmanın muhtemelen zor olacağı planını yeniler.

2019-12-19 21:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Gizem Avcıları 1 Yanmış Kulübenin Gizemi - Enid Blyton indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Disney Arabalar Sihirli Sulu Boya Kitabı-Kolektif Disney Arabalar Sihirli Sulu Boya Kitabı Bu kitap, küçük sanatçılar için gerçek bir eğlence! En sevdiğin kahramanların resimleri bir fırça ve biraz suyla kendiliğinden renkleni...

Olimpos Kahramanları - Neptün'ün Oğlu - Percy Jackson Denizler tanrısı Poseidon’un oğlu Percy Jackson, uzun bir uykudan uyanıyor ve aniden kendini yılan saçlı iki kadınla yüz yüze buluyor. Sorun şu ki, bu yaratıklar ölmek bilm...

Sevgi Dolu Bir Yürek - Canan Tan Sevgi Dolu Bir Yürek - Canan Tan Arkadaşlarının sevgilisi, havuzun birincisi, biraz afacan ama çok sevimli, cıvıl cıvıl bir kız Elif…Yaşamayı çok seviyor, çevresindekilere mutluluk veriyor. Bir...

...