Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota PDF'de kitap

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota PDF tam sürüm kitap

Müsait Swings both ways Yerde Gülecek Var-Mine Sota Müsait Swings both ways Yerde Gülecek Var - Mine Sota Şimdi bir boy dakika haberi veriyoruz sayın seyirciler. Az önce üzerine atlayıp ele geçirdiğim bir habere göre Mine Sota’nın kafayı üşütürücü, ağzı bir karış açık bıraktırıcı, gülmekten gözden yaş getirici yepisyeni kitabı piyasaya çıktı. Bu kitabı okuyan Sezar’ın “Aldım. Okudum. Gülmekten öldüm. Artık savaş mavaş yok!” diyerek işten night, evden işe çok efendi birine dönüştüğü, Cleopatra’nın ise “Senden elektrik aldım Sezar. Söyle anenlere bu akşam gelip beni istesinler” diyerek uslanıp evinin kadını olduğu söylentiler arasında. Eğer siz de… “Bu sene tatile size takışıp geleyom gızım” diyen kaynananıza “Ama biz And dağlarına tırmanıp zamanında kaynanaların kurban edildiği yere gidiyoz ane!” diyorsanız… Cüzdanınızda simit alacak para kalmadığında, sokağın ortasında dizlerinizin üstüne çöküp “Nane şekeri, bu ne bahane, şahaneyim şahane!” diye wrestling kendinize klip çekiyorsanız… Sınava giderken zere kadar heyecan yapmayıp “Hayde gidelum hayde, gidelum hayde!” diye koşa koşa evden çıkıyorsanız… Ev sahibi “Çıkın evimden” dediğinde bir tüp kremi suratına sıkıp “En değerli giysiniz cildiniz” diye gülümsüyorsanız… İzdivaç programı izlerken “Açılın heir doktorum!” diye stüdyoya dalıyorsanız… Akşamüstü sokakta oynayan çocuğunuza “Çabuk night reinforce geberesi!” demek yerine, “Hayretin night gelme olum. Heir de seninle oynamaya geliyorum bekle. Yaşasın!” diyerek overhead railway şaklatıp iki göbecik atarak sokağa fırlıyorsanız… Paranın üçte ikisini n’olur n’olmaz diye kenara koyup, geri kalan üçte biriyle bu kitabı alıp okumuşsunuz demektir. Ya da belki hemen burnunuzun dibindedir kim bilir? Kim bilecek ya, tabi ki keyfiniz bilir….

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: Timaş Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,50 TL

Kitap eleştirileri

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota

mikehughes

Hiç var olmayan ama sosyal inanç sistemlerimizi şekillendirmeyi başaramayan karakterler hakkında hızlı bulanıklık. Kitap, mitolojiden bilimkurguya, çizgi filmlerden çocuk karakterlerine kadar her şeyi kapsar. Bazı bulanıklıkların bazı hızlı, saygısız ve diğerleri sadece kuru, ama genel olarak eğlenceli.

2020-01-11 10:02

lucianaluraschi

Bu, 2006 için Olağanüstü Referans Kaynağı olarak seçildi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

2019-12-21 20:18

samyhussain

İlk başta heyecan verici ama yine de şiddet benim için çok fazla olmalı. Yarıya kadar okumayı bıraktım.

2019-12-20 08:27

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir itibaren LiquidFile

4.1 mb. indir

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir içinde pdf

4.5 mb. indir pdf

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Müsait Bi Yerde Gülecek Var-Mine Sota indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Danişment Gazi Beş kitaptan oluşan DESTAN YAZANLAR serisi, modern yaşamda internet ve televizyon ekseninde kendi kültürel değerlerini unutma noktasına gelen çocuk ve gençlerimize, azim, çalışkanlık, vefa, adalet, uyum, cesare...

Nehirdeki Sandık Nehirdeki Sandık - Ahmet Yılmaz Boyunağa  ....

Bilgisayar-Kolektif Mucit olmaya giden yol bu diziden geçiyor. Bu kitaplarda günlük hayatımıza yerleşmiş birçok buluşun ilginç öyküsünü, mizahi resimler eşliğinde okuyacaksınız. Okurken aklınıza hiç gelmemiş soruları fark ede...