Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif PDF'de kitap

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif PDF tam sürüm kitap

Meali Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif Eser Adı : Büyük Cevşen Meali (Çanta Boy) Barkod : 9789759023652 Kağıt Cinsi : 1. Hamur Şamua 70 gr Koli Adedi : 60 Ağırlık : 0,28 En / Boy : 12 FRED 17 Ahmed Hüsrev Efendi'nin yazıları earn ve okunuşu kolay şirin hatıyla. Hayrat Neşriyat İlmî Araştırma ve Tercüme Heyeti tarafından Türkçe'ye çevrildi.

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: Hayrat Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif

niccolofranzosi

Masterful, masterful. You could tell from the title alone that this one would be smashing. This is part of the Ukridge series.

2020-08-21 10:39

lxpythias

Dürüst ve mantıksız bir bakış açısı sağlarken, Amiry'nin öyküsü bazen mizah girişimlerinde başarısız oldu. Benim için en iyi anlar, Amiry'in doğrudan güldüğü ve duygularıyla ve deneyimleriyle bir kahkahayla çerçevelemeye çalışmak yerine kafalarıyla yüzleştiği zamandır.

2020-01-16 04:28

luancampox

Bu kitabı satın aldım çünkü son zamanlarda nohuttan hoşlandığımı keşfettim. Umut verici görünüyordu - okumayı seven bir kadın ve alçak olduğunda binges okumayı gizliyor! Bu kötü oldu. Onu okumaya devam ettim, kahramanın ne zaman sevimli olabileceğini bulmaya çalıştım. Pizza sever, kitap almaktan hoşlanır, en sevdiği dükkan bir kitap dükkanıdır. Ama hayır. Hoş olmaz. O bir züppe. Olduğu kadar zengin olmayan, kitaplarından daha farklı zevk alan, kendisi olmayan insanlara karşı önyargılı. Eşit derecede zengin ve yüksek statüdeki arkadaşları hakkında konuşuyor, ancak gerçekte gördüğü ve zaman geçirdiği arkadaşlar, daha düşük statüye sahip veya ondan daha fakir veya iyi gördüğü kitapları okumamış kişiler. Kendisiyle ilgili hiçbir mizah anlayışı yok. Diğer insanlarla alay eder, ama asla kendini eşit derecede alaycı olarak algılamaz. Kahraman, tanıdığı herkesi yargılamak için çok zaman harcıyor, ancak kendisi hakkında konuştuğunda - başarısızlıkları hakkında konuşmak da dahil - bu yargı tonu orada değil. Kendi vücudu hakkında söyleyecek kötü bir şeyi de yok. Hatta haftalarca evde saklandıktan ve pizzada yaşadıktan ve dışarı çıkmak için çok agorafobik olduktan sonra bile. Oh bekle, daha yaşlı göründüğünü hissediyor ve hatta ameliyatı bile düşünüyor. Görünüşümle ilgili diğer şeyler hakkında endişelendiğim için bu muhtemelen benimle rezonansa girmedi. Kitap kitaplardan alıntılarla doludur ve alıntıdan hangi kitabın geldiğini söyleyen küçük yıldız işaretleri ve dipnotlar vardır. Çok ağır hissetti. Ayrıca, kahramanın önyargısı ona yansıtılmış gibi hissetti - açıkçası bir kişi nohut okuyorsa, 'gerçek edebiyattan' alıntıları tanımayacaktır. Meir Shalev'in Esau kitabında daha iyi yaptığı kitaplardan alıntılar gördüm. Alıntı gelirdi ve bir ya da iki sayfa sonra geldiği kitaptan bahsedilir ya da konuşulur. Çok daha organik ve çok daha az sinir bozucu ve koruyucu oldu.

2019-12-31 02:07

pabloeliasilustra

Henüz bir yabancıyla tanışmadıkları küçük bir Kaliforniya kasabasında gerçekleşen çağdaş romantizm dizisi Virgin River'da 6. sırada. Bu hikaye, annesini 6 yıl emzirdikten sonra ALS'ye listeleyen 25 yaşındaki Shelby'ye ve Luke emekli bir ordu helikopter pilotuna odaklanıyor. Uzun yıllar onun kıdemli. Tüm Virgin River öykülerinde olduğu gibi, tüm kasaba üzerinde. Debbie Macomber'in Cedar Cove serisini sevenler için harika çağdaş romantizm.

2019-12-22 13:57

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Mealli Büyük Cevşen Çanta Boy (Lüks Ciltli)-Kolektif indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Meali Büyük Cevşen Cep Boy (Lüks Ciltli)  ....

...

...

Kur'an-ı Kerim Özel Gökuşağı (Orta Guy, Kod:156)  ....