On Üç Pipo PDF'de kitap

On Üç Pipo PDF tam sürüm kitap

"- Sevgilim, ben de ateş etmesini öğrenmek istiyorum. Ulusal ordumuzun subayının eşi de silah tutmasını bilmelidir. İzin verirsen bu küçük haydutun piposunu vurmaya çalışacağım. Teğmen böylesine masum bir eğlenceyi ona çok görücek değildi ya! Askerden birinden aldığı tüfeği nişanlısına uzattı. Kızın elinde tüfeği gören tutsaklar kaçışarak çitle çevrili alanın bir köşesinde sıkıştılar. Ortada gülümseyerek duran küçük Pol kaldı, elinde de piposu. Gabriyel pipoyu hareket halindeyken vurmak istediği için nişan alırken çocuğa: - Koş! Şimdi ateş edeceğim, dedi. Pol hiç istifini bozmaksızın ortada dikiliyordu. Gabriyel daha fazla beklemeden ateş etti, ama class kez böyle bir işe giriştiği için, pipoyu ıskalaması hoş karşılanabilir. Ama Teğmen dayanamadı:. (Tanıtım Yazısı'ndan).

On Üç Pipo kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: Evrensel Basım Yayın
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9799756865254
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

On Üç Pipo

isamu

Çok sağlam üçlemesi, her kitapta gerçeklik inancınızı biraz daha askıya almanız gerekiyor. Bu bir film serisine oldukça kolay dönüştüğünü düşünüyorum. Lisbeth rolünü yayınlamak zor ve hatta biraz dış diyaloğu olan birini canlandırmak daha zor olacak.

2020-01-28 11:25

568198483aa9c

Raven Prince'i okurken kendimi Coral Smythe adlı bir fahişeden alıntılar buldum. "Sana başarılı bir erkek fahişe ya da bakire bir okul çocuğu ile bir gece alabilirim." Mercan'ın gözleri büyüdü. "Ünlü libertines ya da sokaktan bezginler. Çok özel bir adam ya da on tam yabancı. Karanlık adamlar, kırmızı adamlar, sarı adamlar, sadece gecenin siyahında hayal ettiğiniz erkekler, yatağınızda yalnız, örtülerinizin altında. Ne istiyorsan. Ne istersen. Ne istersen. Sadece bana sormalısın. " Ah, Coral beni nasıl etkiledi. (Crap. Şimdi The Raven Prince'i tekrar okumak istiyorum.) Ve GR arkadaşım Rane (dalgalar) bana Elizabeth Hoyt'ın web sitesinde Coral'ın HEA'sını söylediğinde ne kadar mutlu oldum. Amazon'da yakmak için bulduğumda bile daha mutlu oldum, çünkü açıkçası unutmuştum. Ama konuţuyorum. Bu hikaye mükemmeldi. Mercan'ın HEA'sını güzel bir şekilde vermenin mükemmel yolu, Mercan'ı bir kart oyununda yedi gece için "kazanan" Kaptan Isaac Wargate şeklinde. Tarihsel romantizmlerle ilgili en çok sevdiğim şeylerden biri de, günahkar pazarlıkların ve bahislerin bolca olmasıdır. Yıllarca can attığın adamın seni bir kart oyununda kazanmasını kim istemez ki ???? (* ürperir *) Yum. Biraz tarih, çok fazla gerilim ve iki kişinin bir hafta boyunca nasıl aşık olabileceğine dair inandırıcı bir hikaye alıyoruz. Her şey harika bir sonsuza kadar sarılmış, tabii ki. Ah! Ve her bölümü açan güzel bir masal ile. Hoyt bu konuda bir MASTER ve onunla ilgili en sevdiğim şeylerden biri. 4 yıldız.

2020-01-24 22:51

sfgbildsr

Bu kitap her okuduğumda beni daha sakin hissettiriyor. Kendi karton kılıfına sahip olan ve kendi içinde bir sanat eseri olan kopyayı resmediyordum, ama ya kaybettim ya da ödünç aldım ve asla geri alamadım. Özledim.

2020-01-04 22:15

mikehenson

Gilil Hernandez'in çalışmasını seviyorum.

2019-12-30 21:47

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

On Üç Pipo okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

On Üç Pipo indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

On Üç Pipo indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

On Üç Pipo indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

On Üç Pipo kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

On Üç Pipo okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

On Üç Pipo indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

On Üç Pipo indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

On Üç Pipo indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Savaşın ayak seslerinin duyulduğu 1930'ların ikinci yarı...