Picasso - Saint-John Perse - Kafka PDF'de kitap

Picasso - Saint-John Perse - Kafka PDF tam sürüm kitap

Picaso - Saint-John Lavender - Kafka Bu kitapta, Picaso, Saint-John Lavender ve Kafka gibi, üç ayrı alanda yirminci yüzyıl yaşamına damgalarını vuran üç büyük sanat adamı ele alınıyor. Şimdi aramızda yalnızca yapıtlarıyla yaşayan bu üç sanatçıyı "kıyısı olmayan bir gerçekçilik" açısından inceleyen yazar, onları daha derinden tanımamıza yardımcı oluyor. Garaudy, bu küçük ama çok yoğun incelemesinde, gerçekliği alışılmış güncel yargılardan söküp alarak onu kendi doğruları içinde, olduğu gibi göstermeye çalışıyor. Gerçekliğin zenginliğini ve gücünü örten perdeyi kaldıran yazar, soyut örneklerle ya prosecutor kavramsal çözümlemelerle değil, üç eşsiz sanat adamının yapıtları üzerine eğilerek, onlara ışık tutarak yapıyor bunu ve onları "kıyısız bir gerçekliğin" görkemli örnekleri olarak ortaya çıkarıyor.

Picasso - Saint-John Perse - Kafka kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,00 TL

Kitap eleştirileri

Picasso - Saint-John Perse - Kafka

lostinjungle

İlk olarak The Authoress: Book Review and More'da yayınlanmıştır. Kelebek İpuçları büyüleyici, eşsiz bir ana karaktere sahip sürükleyici, yoğun bir hikayeydi. İlk başladığımda ne beklediğimi tam olarak bilmiyorum: hızlı, kolay bir okuma sanırım. Ama Kate Ellison, bağımlılık yapan ana karakteri Lo ve kalp yarışları hikayesiyle beni hızla çekti. Lo, ilk başta, çalma psikotik eğilimleri ve girmeden ve ayrılmadan önce dokunma, dokunma, dokunma, muz yapma paranoyası oda. Üçlü, altılı ve dokuzlu olan takıntıları, sayfada kaşlarınızı kaldırmanızı sağlayacaktır. Yine de, tüm bu paranoya ve takıntı arasında savunmasız bir şey, beni gerçekten yakalayan ve onun ve hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istememi sağlayan hassas ve kırılgan bir şey var. Kelebek İpuçlarının ayarı ürpertici, hafifçe koymak, ama kendi yolunda çekici. Bir striptiz kulübünün iç kısmına veya Neverland adlı bir yere tur yapmanın başka bir kitapta işe yarayacağını sanmıyorum. Burada uyuyordu. Tamamen öyle. Bu kitap için uygun bir şey yok. Eksik olduğunu düşündüğüm birkaç şey vardı. Örneğin, romantizmin iyi yapıldığını düşünsem de, sahnelerden birkaçı biraz fazla klişedi ve çok önemli olan anlar yetersizdi. Ayrıca, Lo'nun ailesi ile ilişkisi kitap boyunca tercih ettiğim kadar iyi bir denge değildi. Ebeveynleri ile birlikte tüm drama, sanki sonunda daha büyük rolüne uymaya çalışıyormuş gibi geldi. Ancak gizem harikaydı. Nasıl yazıldığından - nasıl oynandığından çok etkilendim. Sizi şaşırtan kitapları seviyorum, ama şüpheleriniz doğru olduğunda da seviyorum. Çok tatmin edici bir an. Bu kitabı gizem ve ürpertici hikayeleri seven herkese tavsiye ederim.

2020-01-21 00:18

gawong

Tamam tam Ebedi Olanlar değildi, ama yakındı ve bir mil uzakta ne olduğunu gördüm. Çok orijinal değil.

2020-01-16 13:43

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Picasso - Saint-John Perse - Kafka okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Picasso - Saint-John Perse - Kafka kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Picasso - Saint-John Perse - Kafka okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Picasso - Saint-John Perse - Kafka indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Dinle Küçük Adam - Wilhelm Reich Binlerce yılın bakış açısından görebiliyorum seni, binlerce yıl geçmişten ve binlerce yıl gelecekten bakıyorum sana. Kendinden korkma duygundan kurtulmanı istiyorum. Daha mutlu ve daha insana...