Süper Zeka Spor PDF'de kitap

Süper Zeka Spor PDF tam sürüm kitap

Süper Zeka Spor Bu kitapta çok farklı şekilerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Çok az soru için, daha önceden bir şeyler bilmek gerekebilir. Sorular zorluk seviyesine göre derecelendirilerek okuyucuya fikir verilmeye çalışılmıştır. İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır. Süper zekaspor beyni eğitmeyi ve geliştirmeyi, bunu yaparken de bilgiyi eğlenceli right getirerek okuyucuyu sıkmamayı hedefliyor.

Süper Zeka Spor kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: TİMAŞ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,50 TL

Kitap eleştirileri

Süper Zeka Spor

carlosgcasado9255

I found this well after Pride & Prejudice, but in some ways love it even more. Anyone who's looked back at a major life choice with uncertainty will love this book.

2020-08-18 10:36

sheeto_s

Muhtemelen benim tüm zamanların en sevdiğim dizisi. Bu 6. kitap, bu yüzden bana bu noktada ne hakkında olduğunu sorma, anlatacak çok şey var. Tıbbi detayın yanı sıra tarihi detay da şaşırtıcı. Bu kitapları yazmakla ilgili araştırmayı hayal edemiyorum. Ama çok fazla karakter var, bazen herkesi düz tutmak zor. Özellikle bu diziyi yaklaşık 7 yıl önce okumaya başladığımdan beri. O kitaptan bir karakteri hatırlamaya çalışıyorsunuz!

2020-01-30 02:31

anthonynaz5b2c

Matt bir gazeteciydi. "Poetfolio.com" adlı bir finans / şiir web sitesi işletmesi kurmak için işinden ayrıldı. Ne yazık ki, çok iyi sonuç vermedi; işini gazeteye geri alabildi, ancak gazete işi de çok istikrarlı olmadığı için sadece 4 ay sonra işten çıkarıldı. Matt, başarısız bir evlilik, işsizlik ve bir hafta içinde 30K $ 'lık bir balon ipotek ödemesi ile karşı karşıya kalır yoksa evini kaybeder. Ah evet, babasının Alzheimer'ı var ve onunla ve ailesiyle birlikte yaşıyor. Bir gece 7 / 11'de iken, bazı yerel dejeneratlar tarafından esrar aldı. Yeni bulunan bir "açıklık" ile, belki de esrarın tüm sorunlarına bir cevap olduğuna karar verir. Çok geç olana kadar işlerin kontrolünüzden nasıl bu kadar hızlı ve önceden haber vermeden kayabileceğine ilginç bir bakıştı. Ancak, hiçbir karakterle gerçekten empati kurmadım.

2020-01-23 23:45

kwnasal

Son zamanlarda, yedinci sınıf okul ödevim için Downsiders'ı okudum. İlk açtığımda, "tamam, bu kitap bir okul ödevi için, muhtemelen kokuyor" diye düşündüm. Ancak, okuduğumda, bunun gerçekten parlak bir kitap olduğunu fark ettim. Bu, Neal Shusterman'ın yazısının çok açıklayıcı ve eğlenceli olmasına katkıda bulunur. Bir şeyin çok sıradışı bir şekilde başka bir şeye yol açmasını özellikle ilginç buldum, ancak okuduktan sonra gerçekten anlıyorsunuz. Örneğin, hikaye kitabın geri kalanına çok az önem veren masum bir kar tanesi ile başlar. Ama kar tanesi intihar etmeye çalışan ölmekte olan bir adama yol açar, bu da Talon ve arkadaşlarına yol açar, bu da Downside'a yol açar (Üzgünüm, kitabı okumadıysanız şımartıyorum, ama bu sadece ilk Shusterman'ın küçük bir kar tanesi Downside'ın varlığı için nasıl önemli hale getirebileceği şaşırtıcı. Bir Topside ve Downside fikri çok yaratıcıydı. Hiç düşünmediğim biriydi. Yazma tarzına da hayranım. Çok fazla ayrıntıyı bir bölüme yerleştirme yeteneğini ortaya koymak nadir bir yetenektir, ancak kişinin zihninden sıkılmaması için yeterince ilginç olmasını sağlayın. Birçok yazar bu stili taklit etmeye çalışacaktır, ancak bir okuyucuyu cezbetmek ve ilgilenmelerini sağlamak için mükemmel eylem dozuna ve mükemmel açıklama dozuna ihtiyacınız olduğu için genellikle zayıf bir şekilde ortaya çıkar. En sevdiğim karakter Champ'dı. Nereye gittiğini veya nereden geldiğini gerçekten bilmiyordun ve bu ona bir gizem havası verdi. Talon ve Lindsay'e çok tavsiyelerde bulundu ve bu onun akıllı bir kişiliğe sahip olmasını sağladı. Çok yaşadığı ve yaşlı olduğu izlenimini edindim. Kitaptaki tek sorun, dürüst olmak gerekirse, Neal Shusterman'ın korkunç bir aşk hikayesi yazarı olmasıydı. Çiçek açan sevginin ilk belirtileri çok inceydi, ama sizi "ooh! Böyle falan falan falan seviyor mu?" Onlar ince ipuçları olduğunu fark etmez ince ipuçları vardı. İnce ipuçlarının sadece Downside ve Topside insanları hakkında merak işaretleri olduğunu düşünmüştüm. Bu yüzden, onları bulduğumda (kim olduğunu söylemeyeceğim, bu büyük bir spoiler olurdu!) Aşık oldum, şaşırdım. Aşk kitaptan çıkarılsaydı, bunun mükemmel bir kitap olduğunu düşünürdüm. Bu kitabı okumak için gerçekten tavsiye ediyorum, çünkü aşk kısmı o kadar büyük olmasa da, geri kalanı gerçekten okumaya zaman ayırmaya değer!

2020-01-03 11:58

lab77fotografie

Otistik bir çocuğun annesi olarak, bu kitaptan gerçekte yaptığımdan çok daha fazla bilgi edinmeyi umuyordum. Yazarın oğluyla elde ettiği her şey için savaşmak zorunda olduğunu anlıyorum, ancak f-bombayı her zaman okumam gerekmiyordu. Ve yardım edemedim ama baştan sona sıcak huylu bir savaşçı anne olarak geldiğinden eminim ve bunun akıllıca bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum. Bununla birlikte kocamdan da kitabı okumasını istedim. Oğlumuzu, bazı ebeveynlerin yemin ettiği glutensiz / süt içermeyen diyete alıp almayacağımızı tartıştık. Kitap, bu diyet başarı öykülerinden bazılarından bahsediyor. Kitap, aşıların otizmin bir nedeni olduğu konusunda çok şey harcıyor. Bence, diğer çevresel faktörlerle birlikte, kesinlikle küçük bir çocuğun sistemini eziyorlar. Haçlı seferini aşılarla “yeşile dönmesi” için destekliyorum. Onları çocuğunuza verin, aynı anda değil. Her neyse, kendi çocuğunuza yardım etmeye çalışırken başka birinin bakış açısını okumak güzel. Sadece bu yazardan tamamen farklı bir kişiliğim var, bu yüzden çatıştık.

2019-12-25 23:07

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Süper Zeka Spor okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Süper Zeka Spor indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Süper Zeka Spor indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Süper Zeka Spor indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Süper Zeka Spor kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Süper Zeka Spor okumak içinde djvu

4.3 mb. indir DjVu

Süper Zeka Spor indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Süper Zeka Spor indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Süper Zeka Spor indir içinde epub

4.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Osmanlı Ve Modernleşme - Iı. Selim Dönemi Osmanlı Denizciliği-Tuncay Zorlu Osmanlı ve Modernleşme - I. Selim Dönemi Osmanlı Denizciliği - Tuncay Zorlu “Çeşme yenilgisinin (170) sonucu olarak Osmanlı denizciliğinin modernl...

Dostluk, iyilik, barış ve umut yüklü bir bookish. Yeşil Ada’nın Çocukları romanında hikaye, KTC’nin kurulduğu zamanlarda Kıbrıs’ta bir köyde geçiyor. Rum olan Yorgo ile Türk olan Cengiz adlı bir çocuğun dostluğu, Türk-Rum geri...

Kara Defter/ Atatürk'Ün Silah Arkadaşı İhsan Eryavuz Anlatıyor-İhsan Eryavuz Kara Defter/ Atatürk'ün Silah Arkadaşı İhsan Eryavuz Anlatıyor - İhsan Eryavuz, Kamil Maman Erzurum Kongresi’ne zorla Kazım Karabekir Paşa’nın ...

Kendinizle Barışık Olmak - Nevzat Tarhan Ruh sağlığını korumanın yolu, insanın kendisiyle ve çevresiyle barışık olmasından geçer. Kendimizle barışmak, duygularımızı denetim altına almayı başarmak ve hayatımızı amaçlarımız doğr...