Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif PDF'de kitap

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif PDF tam sürüm kitap

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif Sonuç 12. Sınıf Fizik Set -.

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: SONUÇ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 26,00 TL

Kitap eleştirileri

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif

alicia4

Book gang was tonight. Seems most were lukewarm on this one, but it did inspire some good discussion. (and I do spill some plot secrets below, so you've been warned) This had its good parts where the reading went quickly, and its semi-boring parts where I struggled to keep my eyes open. I haven't seen the movie, so my reading wasn't influenced by it at all (aside from picturing Kate Winslet in the role of Hanna). But I did know the big "twist" (i.e. she can't read), and I think maybe it would have been more interesting to have that sprung on me. Ditto the nazi connection. Although I was glad for its shortness, I think we all would have liked a bit more here. More on Hanna, in particular, and answers to the many questions that the narrator was left pondering. Perhaps we were all spoiled by Oscar Wao, which shifted point of view throughout the story, so you got to hear and see everything from every possible angle. That would have been nice, I think. But this is meant to be one man's very one-sided memories. And for the most part, Hanna, the most intriguing aspect of the book, is left a mystery.

2020-09-13 01:50

norahcstone

Scott Westerfeld'in Uglies serisinin ikinci kitabındaki yazı ile bulduğum sorunlar, serinin sondan ikinci kitabı Specials'da devam ediyor. Özeller, Tally Youngblood'u, temelde zihin kontrol eden hükümetin uygulayıcıları olan, yüksek duyu ve güce sahip seçkin bir Pretties grubu olan Özel olarak bulur. Son kitapta Tally, eski BFF, Shay (Tally'nin David'i çaldığı için ihanete ihanet etmek için geri ödeme yapmak isteyen / her zaman Tally'nin patronu olmak üzere her zaman bir adamı seçerek) özel hale gelmeye başladı. Dr. Cable ( temel olarak herkesin zihnini kontrol etmek isteyen seri antagonisti). Ancak Tally sıradan bir özel değil. Shay, Fausto, Ho, Tachs ve diğer birkaç güzel pretty ile birlikte bir Cutter. Kesiciler, artık temel anlamında ve okuyucu-offputtingness içinde "kabarcıklı" yerini alan "buzlu" düşünmek için bir tür kesme ritüeli yapan Özel Özel vardır. Sabun kutuma bir dakika basmama izin verin ve Westerfeld'in bu uygulamayı içermesinden neden nefret ettiğimi açıklayayım. Özel dünyasında, kesim, kendilerini hissetmelerine izin vererek özel kişilerin daha özel hissetmelerine yardımcı olur. Kampanyalar, yeteneklerini arttırdıkları çirkinlerden daha iyi olduklarına inandıkları bir üstünlük kompleksine sahiptirler ve yeteneklerini arttırmışlardır ve pretties'ten daha iyidirler çünkü onlar daha akıllı olduklarını düşünürler. Kesim sadece spesiyalleri daha özel hissettiren bir şey olarak değil, aynı zamanda açık ve özgür hissetmelerine yardımcı olan bir şey olarak tanımlanır. Kendi kendine zarar verenler genellikle kendi umutsuzluklarını serbest bırakmak için kesti. Havalı ve arzu edilen bir şey olarak kesmek, bir YA romanında tanıtım yapmaya değer bir şey değildir. Tally'nin temelde Yeni Duman'ı indirmeye çalışması gerekiyordu, bu arada Zane beyninde hasar görmüş beynini bir Özel olarak tekrar bir araya gelebilecek kadar çalıştırabileceğini umuyordu. Ancak New Smoke'u indirmek, ilk elden deneyimlediği için aslında sandığından daha zor. Asıl sorun patronları onu yakaladığında başlar ve milenyumdaki ilk savaş başlar. Tally ve arkadaşları şehri korumak ve etrafındaki şeyleri değiştirmek için (çoğu zihin dahil) son derece yaratıcı ve cesur olmak zorundadır. Zane / Tally / David üçgeni kendini iklim karşıtı bir tarzda çözer. Tally'nin Dr. Cable ile yüzleşmesindeki becerikliliği, diğer kitaplardan küçük karakterlerin burada daha fazla oyun oynaması gibi oldukça havalı. Diğer ırkların bu yeni dünyada nasıl geçineceği hala belli değil ve diğer kitabın bunu açıklamasını umuyorum. Yazı stili her zamanki gibi düz ve ilgi çekicidir ve bunu tamamlamam için beni zorladı.

2020-01-23 14:44

andrepais

"Kahya" deyin ve elbette "Bay Belvedere" diyorum - yani, bundan ne bekleyeceğime dair hiçbir fikrim yoktu (arka kapak açıklaması bana devam etmek için minnetle çok az şey verdi ve ben yapmadım filmi gördüm) ve beni tamamen havaya uçurdu. Never Let Me Go'dan eksik olduğumu hissettiğim şey tamamen burada mevcuttu. Bay Stevens ve Never Let Me Go'dan Kathy H., çevreleri ve çevrelerindeki yerleri hakkında farkındalıkları (veya eksiklikleri) konusunda çok farklı değiller. Ama bir şekilde Bay Stevens'ın ne kadar insan olduğu ve bu fikre karşı nasıl savaştığı konusunda daha ikna edici ve ikna edici olduğunu hissettim (yine de, herhangi bir şey hakkında bir fikir ya da his sahibi olduğunu itiraf ederek). Bunu beklemek için en iyisi en iyisi, bu yüzden zaten söylediğimden daha fazlasını söylemeyeceğim. Hiçbir şey olmaya hazır olun, ama bu sadece fevkalade ince, güzel, mükemmelliğe oldukça yakın değilse lanet olsun.

2020-01-16 04:28

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir içinde pdf

4.4 mb. indir pdf

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Sonuç 12. Sınıf Fizik Set-Kolektif indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set Sonuç Yayınları 9. Sınıf Matematik Modüler Set....

...