Çıkış Yok PDF'de kitap

Çıkış Yok PDF tam sürüm kitap

Çıkış Yok Çıkış Yok - Osman Aysu Yılardır gerilimin her kelimesini ustaca yazan Osman Aysu’dan okurlarının ayraç kulanmadan okuyacakları yepyeni bir roman! Kızıl saçlı yeşil gözlü kızın ne kendisini bekleyen tehlikeden ne de hayatını değiştirecek adamdan haberi vardı. Onun için yapılan planlardan da bu planları korkusuzca bozarak onu koruyan adamdan da aynı anda haberdar olduğunda, çoktan çıkışsız bir labirentin içine girmiş olacaktı. Gerilimin kirli bir geçmişle ve aşkın heyecanlı bir gelecekle yarıştığı bu Osman Aysu romanını okumaya başlamadan önce tüm işlerinizi haledin. Çıkışa kadar yerinizden kalkamayacaksınız!.

Çıkış Yok kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: EPHESUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Çıkış Yok

bobjones

Bunun çocuklar için nasıl bir hikaye olduğunu görmüyorum, sevimli küçük aralar ve bunların hepsi var, ancak Mary Poppins bir çocuk kitabında tanıştığım en ortalama karakterlerden biri. Ve tüm bunlar için, o kötü adam bile değil. Öte yandan yetişkinler için bence sevimli küçük bir hikaye. İyi yazılmış ve yaratıcı.

2019-12-27 10:44

birdsongsofelsereno

Oldukça iyi. Bir fantezi ile birlikte uçak okumak için aldım ve ikisi de harika bir iş çıkardı. Kirli Harry haydutları savunur ve hiç masum görmedi. Aniden yüz sayfa içinde iki tane görür.

2019-12-27 10:44

alessandrobigolin51b

Kitabı şimdiye kadar seviyorum - Kocamla bu konuda çokça tartıştım ve gramajım ve ebeveynlerimle bu konuda çok güzel konuşmalar yaptım! Evet, GERÇEK, taze yiyecek!

2019-12-27 10:44

zpingw

Gerçekten beğendim. tek şey ana karakter tarafından Lucas'a çok başvurmaktı. Hikayedeki büküm zevk. Harika iş, daha fazlasına ihtiyacım var.

2019-12-27 06:23

rclarke

bu aradığım değersiz kitaptı. çok Yahudi, anne kızıyla dolu, bu kitap neredeyse Weiner'in son 2 kitabının ne kadar aptal olduğunu unutturuyor.

2019-12-27 06:23

ohwowmica

Nedense, başlık hikayesine girmek biraz zaman aldı. Klasik Connie ve tatilden sonra geri aldım, uçtu. Ama yine de benim favorim değil. Cash Crop'u hemen sevdim. Daisy'nin Güneş'teki perili, çok anımsatan ilk hikayesi. Bükülmeden şaşırmadım, ama onun bir taşıyıcı olduğunu düşünmüştüm. Yine de, bu muhteşem oldu. Bir sonraki yeni hikayeyi okuyana kadar benim favorim olduğunu düşündüm. Kralların Laneti ürpertici ve korkutucuydu ve eğer Mumya'yı seviyorsanız, buna bayılacaksınız. Portales için aktarmasız çok ilginçti ve sonunda bükümü sevdim. Çok sessiz bir hikayeydi, sonuna kadar çok Connie değil, ama çok keyif aldım. Sonra. Sonra Ruh Kendi Topluluğunu Seçti: İstila ve İtme: Emily Dickinson'un İki Şiirinden Kronolojik Bir Yorum: Bir Wellsian Perspektifi ve bu benim en sevdiğim şeydi. Keşke bu 700+ sayfalık bir kitap olmasaydı, çünkü herkesin bunu okumasını istiyorum ve 10 sayfalık bir hikaye için ödünç vermek zor bir kitap. Yine de çok fazla güldüğümü sanmıyorum. Emily Dickinson'un şiirini H.G. Welles'ın zombi teorisi aracılığıyla yeniden yorumlayan, görev yapmak isteyen umutsuz bir İngiliz profesörün yazdığı kısa bir makale. Ölümünden sonra yazdığı şiirlerle tamamlayın ve 1990'da başka bir umutsuz lisans öğrencisi tarafından bulundu. * G * Bu mutlaka okunmalı. İmzalı kopya için fazladan iki hikaye ödedim. Capra Corn bir zevkti - filmleri hemen anladım, ki bu eğlenceliydi. Kesinlikle sevdiğim bir başka vida topu komedisi Spice Pogrom'un öncüsü. Oyuncu değişikliği hilesi de çok eğlenceliydi. Genel: A ++ harika şeyler. Bir sonraki romanı bekleyemem. Orijinal inceleme: Burada, burada !! Benim güzel mizahi yeni hikayeleri, yay ile Connie Willis kitap imzaladı !!!

2019-12-27 01:58

cbbcdd6a46

Picoult'un Sade Gerçeğini çok sevdim, bu yüzden arada bir büyüyü yeniden ele geçirmeyi umarak romanlarından bir diğerini okudum. Salem Falls'un kardeşimin bekçisinden daha iyi olmasına rağmen, şimdiye kadar işe yaramadı. Salem Şelaleleri, yasal tecavüzden yanlış bir şekilde hüküm giymiş bir adam hapis cezasını bitirip yeni bir hayata başlamaya çalıştıktan sonra ne olacağı ile ilgilidir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, geçmişi onu yakalar ve tekrar suçlanır. Picoult, bu kitapta birkaç ilginç karakter ve birkaç tek boyutlu yer tutucu oluşturur. Hikaye beni çabucak içeri çekti, ama (Ablamın Bekçisi gibi) son tatmin edici değildi. Özellikle, son sayfada büyük bir şey ortaya çıktı - belki de - ancak kasıtlı olarak kararsız mı yoksa sadece belirsiz mi olduğunu anlayamayacağım şekilde yazılmıştır. Ruh hali vurduğunda muhtemelen Picoult'u okumaya devam edeceğim, ama umarım bu "aptal biten" şey bir eğilim değildir.

2019-12-26 16:42

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkış Yok okumak itibaren EasyFiles

5.3 mb. indir kitap

Çıkış Yok indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Çıkış Yok indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Çıkış Yok indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Çıkış Yok kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkış Yok okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Çıkış Yok indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Çıkış Yok indir içinde odf

5.7 mb. indir ODF

Çıkış Yok indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Mütareke Yılarında Aşk....

"Masalarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür. Nice masalar dinledim. Kulağıma fısıldanan hikâyelerle anladım her şeyin masalardaki kadar tozpembe olmadığını. En nihayetinde romanlarla öğrendim insanların göründüğ...

...

Leyla Fırtınası (Ciltli) - Aslı Karabulut İş dünyasında otoriter kişiliğiyle tanınan Menderes Vardar, emrivakilerden haz etmez ve şüpheci yanını göstermekten çekinmezdi. Gecesini huzursuzluğa sürükleyen kadına yaklaşımı, sesiz...