Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter PDF'de kitap

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter PDF tam sürüm kitap

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter Minik parmaklarla yönetilebilen hareketli sayfalar Bu interaktif kitap 1-3 yaş grubu çocukların çevrelerini tanımalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Çocuğunuz parmak.

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: İşbankası Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter

shahrokhheidari

This book was strange, it took me a while to read.... when I learned what Melinda's secret was, my eyes went wide. I never would've guessed that that was what it was. Freaksih.... really freakish. For girls only.

2020-12-14 05:00

thesuperbeana1a7

İki karakterin sonunda parçalara karar vermesi ilginç olur mu? Ben de öyle olduğunu söylemiyorum. Bu bazen hızlı hareket ediyor. Geri kalanınızdan ne haber? Buharlı kısımları gerçekten okumak ister misiniz, yoksa yazarın üzerinde parlak olmasını ister misiniz? Çok sayıda Sandra Brown kitabı okudum ve sadece romantizm olmayanları tercih ediyorum. Bu kısmen Charleston, iyi bir konuma ayarlanır. Okuduğuma sevindim, ama tekrar okuyacağımı düşünme.

2020-01-01 07:41

kajam

Keşke 1/2 yıldız yöntemi olsaydı, çünkü 4 yıldıza kadar bunu beğenmedim, ama 3'ten fazla beğendim. Kitap beklediğim gibi değildi, çok daha fazla metindeki değişikliklere de katkıda bulunan başlıca politik ve teolojik tartışmalardan ziyade, yazarların ve / veya transkripsiyon hatalarının bireysel motivasyonları. Zaten bildiğim çok şey var - değişiklikler yapıldı ve hatalar meydana geldi. Benim için yeni olan ve gerçekten oturmamı ve dikkat etmemi sağlayan şey, bu değişikliklerin bazılarının yorumlanmasındaki en büyük etkiydi. Örneğin, "Günahsız olanın ilk taşı dökmesine izin ver" atasözü ile sonuçlanan hikayenin tamamı daha sonraki bir eklemeydi. Ya da Yeni Ahit'te (daha sonra değişiklik yapılmasını yasaklayan) hiçbir yerde İsa'nın tanrısallığının açıkça çağrılmadığı. Ya da, kendi onay sınıflarımda ne kadar vurgulandığını düşünerek bana tüylerim diken diken - tüm üçlü fikrinin bir virgülün yerleştirilmesine bağlı olduğunu. Ya da kadınların sessiz ve itaatkâr olması gerektiği konusundaki cesaretin, daha önceki belgelerle ne kadar çeliştiği göz önüne alındığında (aslında kadın öğrencilere sahip olan - herkesin kadın rahipliğe karşı olduğunu kabul edin!) İnciller arasındaki değişiklikler de vardı. ilginç - bazılarının farkındaydım - ama diğerleri benim için yeniydi. Bunun ilginç bir genişlemesi, yukarıda bahsettiğim gibi, bu değişiklikleri etkileyen bazı dış güçlerin içine girmektir - Ehrmann çeşitli rakip yönlerden bahseder, ancak sadece kısa bir bölümde. Derinlik katmanın bir başka ilginç yolu, İncil'in kitaplarının seçiminin yapıldığı Nikea konseyine ve diğer erken kilise toplantılarına girebilir - "kanon" olacak olanın seçimi, bu kitapların potansiyel yorumunu nasıl etkiledi? daha sonra olası betik değişikliklerine yol açmış olabilir mi?

2019-12-23 09:44

shafarenka

Bence bu, okuduğum tüm kitapları için benim favorim. 12 Dans Eden Prensesin hikayesini gerçekten çok seviyorum ve onu tekrar anlatması büyüleyici oldu.

2019-12-20 05:35

srbharris759c

Çok eğlenceli. Tamamen orijinal Peter Pan'ın gerçek ruhuyla. Bu öneklerden üçü var ve hepsi iyi

2019-12-20 05:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Çiftlikte Kimler Yaşar - Nicola Baxter indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Hareketli Hayvanat Bahçesi - Rebeca Dorsal Hareketli Hayvanat Bahçesi - Rebeca Dorsal Hayvanat bahçesinde çocukların merak etiği birçok hayvan yaşıyor. Çocuğunuz parmaklarıyla sahneleri hareket etirip, hayvanat bahçesinde eğle...

Empresyonistler - Ayrıntıda Sanat-Diana Newal Ayrıntıda Sanat: Empresyonistler, Empresyonist hareketin önde gelen sanatçılarının çalışmalarına detayları, stil ve teknikleriyle yakından odaklanan, döneme dair gerçekten eşsiz bi...

Proje Yönetimi Başarılı bir proje için yapılması gerekenler....

Hareketli Yılbaşı-Kolektif Hareketli Yılbaşı Yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Noel Baba ile yardımcılarının çok çalışması gerekiyor. Çocuğunuz parmaklarıyla karakterleri hareket etirip, öyküye katılabilir. Hareketli Kitaplar çocukla...