Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne PDF'de kitap

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne PDF tam sürüm kitap

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne Bilgi Yayınevi, Jules Verne nin başyapıtlarından reefer olan Dünyanın Merkezine Yolculuk adlı kitabı, Çocuk Klasikleri dizisinden sundu okurlara. Jeolog olan amcasıyla, bir yanardağdan dünyanın merkezine doğru yola çıkan Axel in serüvenini severek okuyacaksınız.

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: BİLGİ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 9+ Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 8,00 TL

Kitap eleştirileri

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne

momo06

Harika bir kitap! Coen kardeşler film versiyonu roman için John Wayne ve Glen Campbell ile eskisinden daha doğrudur.

2019-12-30 02:00

slipdem

Tamam. Bu kitap bana işteki bir arkadaşım tarafından önerildi ve grafik içeriği hakkında beni uyardı, ancak kitabın tamamını okuyana kadar ne için olduğumu bilmiyordum. Kitap, yazarın çocukken gerçek hayat hikayesi ve annesinden aldığı korkunç muamele ile ilgilidir. Koşulları o kadar kötü ki Nazi toplama kamplarına büyük ölçüde paralel geliyorlar. Her şey boyunca, güçlü iradesi ve fethedilemez ruhu, annesini zeki hale getirmesine yardımcı olur ve bu da sonuçta koruyucu bakımda kaçmasına ve yerleştirilmesine yol açar. Yazar Dave Pelzer, okuyuculara geçmişiniz ne kadar karanlık olursa olsun trajediyi zafer haline getirebileceğinizi hatırlatıyor. Bu kitabın iki devamı var. Okumalarıma devam edeceğimden emin olmasam da Pelzer'in hayatına baktığım için pişman değilim. Onun hikayesi bize insanların birbirlerine vermeye devam ettikleri zihinsel, fiziksel, duygusal ve cinsel istismar döngülerini hatırlatıyor. Sonuçlar yıkıcı ve hepimizin bu korkunç suçları işleme potansiyeline sahip olması beni korkutuyor. Ama seçim bizim ve her zaman sevgi dolu eylemler ile sevmeyen ve bazen zararlı olanlar arasında bir seçenek verilecek. Etrafımızdaki adaletsizlikleri gördüğümüzde sevgiyi seçmeye ve konuşmaya devam edelim.

2019-12-27 23:59

leiferman

Bu kitabın, 1480'de oluşturulan bu kitabın hikayesini takip ederek farklı zamanlar arasında geçiş yolunu sevdim. Bir kitapta sevdiğim her şeyi birleştirdi: tarihi kurgu, gizemler ve güçlü bir kadın karakteri. Kesinlikle bu kitabı tavsiye ederim.

2019-12-22 19:37

albertocdsd188

Translating...

2019-12-20 11:09

yang-lwy07982c

Don Miller hikaye hakkında konuşuyor! Bunu yaparak, yaşadığı hikayeleri hakkında bir hikaye örüyor. Bundan çıktığım ana nokta, adım atmak ve bir şey ifade eden bir hikaye yaşamayı seçmekti. Yaşamlarımız etrafta oturmak için çok fazla şey ifade ediyor.

2019-12-19 18:41

ezmans

Bu kitabı hatırlayamıyorum nedenlerle aldım. Bu kitap bana her şeyi okumaya başladı. Fizik, biyoloji, hukuk, tarih, teknoloji ... adını siz koyun, size bu kitabın onun hakkında okumamı başlatan şey olduğunu söyleyeceğim. Bu kitabı okumak evrendeki her şeyi ve hatta evrenin kendisini anlamamı sağladı. Asla kaçmam umduğum bir spiral.

2019-12-19 10:26

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne okumak itibaren EasyFiles

4.1 mb. indir kitap

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir ücretsiz

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir itibaren LiquidFile

5.3 mb. indir

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir içinde pdf

4.4 mb. indir pdf

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Dünyanın Merkezine Yolculuk - Jules Verne indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kuşadalı Metin Kaptan Metin babasına söyledi: "Bana bir bisiklet alır mısın?" Babası, duymadı sanki. Metin babasının duyduğunu biliyordu. Bu kez yüksek sesle isteğini yineledi: "Baba, bana bir bisiklet alır mısın?" "Otomobil ...

Egad Şu Gençler - Bütün Oyunları 3 - Turgut Özakman Turgut Özakman, "Bütün Oyunları" dizisinin üçüncü kitabında gençlerin birbirleriyle ve yetişkinlerle olan ilişkilerindeki temel çatışmalar bir kabare tiyatrosu üslubu içinde ...

...

Esirciler Hanı  ....