Genel Topoloji PDF'de kitap

Genel Topoloji PDF tam sürüm kitap

Genel Topoloji Topoloji, matematik dünyasında uğraş verenlerin bildiği gibi analiz ve geometri dalarında, daha önceki dönemlerde adı anılmadan yakın dönemde ise artık ayrı bir alan içinde yolculuğunu sürdüren bir konudur. Kitap, üniversitelerimizde lisans düzeyinde genel topoloji dersi alan öğrencilere olduğu kadar, topoloji ve analiz konularında çalışma yapmayı düşünen yüksek lisans ve doktora programlarındakilere kaynaklık edecek bir çalışmadır. Genel Topoloji kitabı, temel kavramlar, süreklilik, dönüşümlerle kondurulan topolojiler, yakınsama, ayırma aksiyomları, tıkızlık ve bağlantılılık başlıklarını içeren konuları işlemektedir.

Genel Topoloji kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 28,00 TL

Kitap eleştirileri

Genel Topoloji

woody92

Kısa açıklama: Sakat bir kadının cesedi Havel'in kıyısında yıkanır ve Komiser Julius Kern yeni bir zorlukla karşı karşıyadır: tapınak katili denilen katil 17 kadını öldürdü ve kurbanların ortak tek bir yanı var - doğru tapınağa bir darbe. Zor soruşturmanın ortasında, Kern eski bir tanıdıktan anonim bir mektup alır: Kitle katili ve Kern'in kemer düşmanı beraat eden Tassilo Michaelis, Kern'in tapınak katilini izlemesine yol açabilecek bilgilere sahip gibi görünüyor. Ama bunun için yüksek bir fiyat istiyor ... Yazar hakkında: Vincent Kliesch Berlin'de doğdu. Liseden mezun olduktan sonra restoran uzmanı olarak eğitim gördü ve daha sonra birkaç yıl yemek servisi yaptı. Bu, ilk gerilim filmi olan Purity of Death için anlık bir başarı olan fikrini doğurdu. Vincent Kliesch yazmıyorken, moderatör ve stand-up komedyeni olarak sahnede. Her gün seyirciyi eğlendirdiği Babelsberg Film Parkı ve efsanevi Quatsch Komedi Kulübü, bir şovmen olarak kariyerinde sadece iki durak. Özetle: LKA araştırmacısı Julius Kern ve ekibinin 2. vakası olan ölüm sihirbazı, Ölüm Saflığı olaylarından 3 yıl sonra oynuyor. Kern şimdi Berlin'de çalışıyor ve yaşıyor ve karısı Nathalie ile uzlaştı. Ama yakında evlilikleri tekrar test edilecek, çünkü Julius Kern sadece vicdanında 17 kadını olan bir seri suçlu olan tapınak katili ile değil, aynı zamanda 1 numaralı kişisel kemer düşmanı ile de uğraşıyor. Tassilo Michaelis. Ancak davaya katılan Bavyera vaka analisti Eva Fuchs da ona uykusuz geceler veriyor. Eva Fuchs'un karakteri olmadan da yapabilseydim, Julius Kern üçlemesinin 2. kısmı hakkında yine çok hevesliydim, çünkü o, gerilim filminde olabilecek en gereksiz şeydi. Her ne kadar tapınak katili olarak adlandırılan fail çok erken bilinmesine rağmen, hikaye yine de beni sonuna kadar büyüleyebilir. Julius Kern'in 2. vakasında önemli bir rol oynayan çeşitli gösteri Mes Amis'den özellikle etkilendim. Vincent Kliesch, bu kuruluşu, sahibi Madam'ı, orada görünen sanatçıları ve ilgili ambiyansı o kadar canlı bir şekilde anlatıyor ki, okuyucunun gözündeki tüm ikinci sınıfında ve tozluğunda hayat buluyor. İlk bölümden tanınmış seri katil Tassilo Michaelis tekrar ortaya çıktı ve umarım onu 3. cilt, Ölüm Peygamberi'nde tekrar okumayı umuyorum, çünkü o benim içinde bulunduğum en ilginç faillerden biri. son zamanlarda okumasına izin verildi. Sonuç olarak, ikinci cildi sadece Julius Kern'de önerebilirim. Failin okuyucu tarafından çok hızlı bir şekilde bilinmesi sakıncası yoksa, Julius Kern'in yeni vakasının tadını çıkaracaksınız. Kesinlikle vardı!

2019-12-29 12:11

ignasisitjar

Yine de şimdiye kadar okuduğum en iyi (genç yetişkin) kitap. Tamam, bu Lemony Snickets'in Talihsiz Etkinlikler A Serisi (eğlence seviyesi açısından) gibi bir şey ama bence bunun daha basit sözleri ve daha ilginç karakterleri var. Buna benzer bir kitap bulmaya çalıştım ve Bu Kitabın Adı Pseudonymous Bosch tarafından Gizli. Tanrım, o sahte isimleri seviyorum. :))

2019-12-25 18:50

beatjean

"O Metro manyakları Alexandra" Barney "Barnaby ve NASCAR sürücüsü Sam Hooker geri döndü! Miami hala nemli oluyor. Geceler daha sıcak. Buz üzerinde bir gövde var ve bu sıcak bir adrenalin acelesinin başlangıcı. olağanüstü # 1 New York Times'ın en çok satan yazarı Janet Evanovich'in kablolu yolculuğu Hız için bir tadı ve kuralları çiğneme yeteneği olan bir kadın olan Barney, hile hakkında da çok fazla şey biliyor.İlk önce Hooker ve o satış görevlisi vardı. rakiplerinden birinin pistte iyi olmadığına ikna oldu Kanıt bulmak için meraklı olan Hooker ve Barney bir NASCAR nakliyecisini "ödünç alıyor". Görünüşe göre, nakliye aracı iki yarış arabası ve ölü bir adam taşıyor. çok sayıda büyük hırsızlık oto ve cinayet. Bu yüzden Barney, Hooker, 150 poundluk-St-Bernard-Beans adında bir demet ve Super Puro Bayanlar Felicia ve Rosa gibi vahşi bir yarışta vites değiştiriyorlar Güney Florida ve Concord, Kuzey Carolina. ays, dürüst öfke, on sekiz tekerlekli hırsızlık ve hızlı şeritte seks hakkında bilgi edinmek istedi. " Sevdim. İnanılmaz komik ve iyi planlanmış. Bu eğlenceli bir okumaydı.

2019-12-24 13:51

florafontes

Bu kitabı, kadınlar açısından Camelot mitini ele geçirdi. İyi yazma ve ilginç dönüşler, bu kitabı birkaç kez tekrar okudum ve her seferinde hala sevdim, ilk kez kaçırmış olabileceğim yeni bilgilerle. camelot ve artthhothion hikayelerini seviyorsanız kitap seveceksiniz.

2019-12-24 04:22

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Genel Topoloji okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

Genel Topoloji indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Genel Topoloji indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Genel Topoloji indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Genel Topoloji kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Genel Topoloji okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Genel Topoloji indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Genel Topoloji indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Genel Topoloji indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

...