Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen PDF'de kitap

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen PDF tam sürüm kitap

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tes Geritsen İlk ceset beret bir muamadır. Kız genç ve güzeldi. Üzerinde, bir telefon numarası karalanmış kibrit kutusu dışında bir  delil bulunamamıştı. Sonraki ceset bir uyarı… İkinci cesedin ardından adli tıp uzmanı Kat, şehrin sokaklarında acımasızca dolaşan bir seri katilin varlığından endişe eder. Fakat ne centers ne de belediye başkanı onunla aynı düşüncededir, çünkü Kat’in şüphelendiği kişi şehrin en tanınmış isimlerindendir. Peki sıradaki ceset. kendisi olabilir mi? Ölü sayısının artması üzerine Kat, katili ortaya çıkarmak için harekete geçer. Fakat katil sandığından daha hair-comb yakınındadır. Kat’in ona doğru atığı her adım acaba wrestling sonunu mu getirecektir? Yorumlar: “Tes Geritsen, beret bir gerilim ustası. Her kitabında olduğu gibi, Ruhundaki Zehirle Yüzleş’formidable de bunu bizlere bir kez daha kanıtlıyor. ” USA Today “Yazar, heyecanı nasıl zirvede tutacağını çok iyi biliyor. Bu romanında yaratığı her karakter ve muhteşem hayal gücü sayesinde gerilimin doruklarına ulaştığınızı hisedeceksiniz!” Los Angeles Peaks “Geritsen’den karşı konulmaz bir etkiye sahip, heyecan ve gerilim yüklü harikulade bir roman daha. ” Kirkus “Muhteşem kurgusu ve unutulmaz karakterleriyle Ruhundaki Zehirle Yüzleş, en sevdiğiniz Tes romanlarından biri olmaya aday…” Boklist.

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: MARTI YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen

halmayman

gerçekten iyi yazılmış - okuduğum en sevilen seslerden biri - ve birçok farklı yer / zaman / perspektif / kitap arasında hareket ederken, krauss hikayeleri çok iyi bağlar, bu da tatmin edici (ama üzücü) bir sonla sonuçlanır .

2020-01-25 19:43

ohtwentyone

Galatea'yı ilk kez kişisel hayatımda işler cehenneme gidecek gibi Ağustos 2003'ün son günlerinde okudum. Sadece - beni öldürdü. Çift sarmal storylines - anlayış yaratmanın bilimsel zorluğu ve anlamak ve bulmak için kişisel arayış - Tekrar tekrar geri dönüyorum ve her okuma yeni bir şeyin kilidini açıyor. Kasım 2013: Galatea'yı kaç kez okuduğumu kaybettim. Yıl başında bir yeniden okumaya başladım, sonra mevcut dairemde ilk altı ay boyunca pencere kenarımda kalmasına izin verdim, kapıdan çıkarken yeni okuma materyali almak için acele ederek tekrar aldım. Bu hızlı yeniden okumada, kısmen Hollandaca bir lehçe öğrenme ve bir nakliyi sevme, garip bir yere sevme deneyimimden kaynaklanan yeni anlam ve aşinalık katmanları nedeniyle önceki okumalardan hatırlamadığım bir zenginlik vardı. her birimiz kendi dil, aidiyet, gerçeklik ve insanlık deneyimimizle. Çoğu zaman, bu kitaba dönersek, hayatımın belirli bir dönemine, adında 'Papa' olan çok fazla pizza yeri olan belirli bir yere, sokaklarda ve binalarda 23'te baskı yaptığım bir yere dönüşüyor. Ama bu sefer , seçtiğim ev boyunca ileri geri bisiklete binerken, romanı bitirmek, sayfaları hala değerli bir yerde ve zamanda kapatmak, ancak şimdi yarım on yıl geçmiş olmak uygun hissetti.

2020-01-23 19:08

elcava

Bu, bir süredir okuduğum en iyi aşk hikayesiydi. Elkeles, Latino kültürüyle gerçekten bağlantılıydı, ya da öyle görünüyordu. Bu kitabın tadını çıkardım, çünkü Amerika'da genç bir gizem, tutku ve gençlik mücadeleleri içerirken genç bir aşk hikayesinin basitliği vardı.

2019-12-23 22:07

sinucreatives

Vaov! Özünde bu kitap aydınlatıcı ve düşündürücüdür. Uzun zamandır dini hakların kendi Hıristiyanlık markalarını seçmelerinin temelde "kayıtsız" olduğu iddiasına bağlı kaldım, ancak bu beni düşündüğümün ötesinde bile dehşete düşürdü. Burada basılmış makalelerin çoğu ücretsiz olarak çevrimiçi olarak edinilebilir, ancak web'deki mevcut bilgi bolluğu ile bunların büyük bir kısmını kaçırmış olabilirim. Ayrıca, denemeler, kitabın argümanını vurgulayan bir zaman çizelgesi ve trenchant İncil alıntıları ile paketlenmiş ve desteklenmiştir. Bu Kasım ayında oy vermeyi planlayan herkese ve şu anda tüm Amerikalıların George W. Bush gibi olduğunu düşünen yurtdışına tavsiye ederim. Değildi!

2019-12-23 09:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Ruhundaki Zehirle Yüzleş - Tess Gerritsen indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kolaydan Zora Boyama, 4 kitaptan oluşmaktadır. Boyamalar, birinci kitapta en kolaydan başlayarak dördüncü kitaba kadar adım adım zorlaşmaktadır. Kitaplarımız “İsteğe Göre Boyama” yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Yani çocukla...

Tes Geritsen 12 Kitap Set Ateşin Şarkısı Martı Yayınları Tes Geritsen Buz Gibi Soğuk Doğan Kitap Tes Geritsen Cerah Doğan Kitap Tes Geritsen Gece Nöbeti Martı Yayınları Tes Geritsen Günahkar Martı Yayınları Tes Geritsen Hasat ...

...

Aşk Tuzağı (Özel Baskı)-Linda Howard Aşk Tuzağı (Özel Baskı) - Linda Howard Bütün aşklar imkânsız mıdır? Denemeden bilemezsiniz. New York Times Bestseler yazarı Linda Howard, aşkın ve gerilimin köşe kapmaca oynadığı bu ço...