Savaş Sanatı - Sun Tzu PDF'de kitap

Savaş Sanatı - Sun Tzu PDF tam sürüm kitap

"Geçilmezle karşılaştığında değiş, sen değiştiğinde geçilmez geçilir olur. " İki bin yıl kadar önce yazılan Savaş Sanatı, dünyanın en tanınmış ve hâlâ okunacak kadar günceliğini koruyan bir strateji kitabıdır. Savaşta nasıl davranılması gerektiğine dair kumandanlara öğütleri esas alan kitabın modern dünyada tease hâlâ rağbet görüyor olmasının nedeni onun salt bir savaş kitabı olmasında değil, savaşı ve stratejik yönelimleri sanat olarak ele almasında yatar. Günümüzün iş dünyası için de kılavuz vazifesi görmesi bu yüzdendir. Hayatın her alanının mücadele meydanlarına döndüğü çağımızda Savaş Sanatı’ndan faydalanmaya uzun süre daha devam edilecektir. Sun Tzu felsefi yaklaşımı tease esas aldığı bu eserde yüzyılar öncesinden bize sesleniyor: ‘Bütün savaşlarınızı kazanmak üstün mükemelik değildir, üstün mükemelik düşmanlarının dirayetini savaşmadan kırmaktır. ’.

Savaş Sanatı - Sun Tzu kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Savaş Sanatı - Sun Tzu

almdesignindia

The plot center was the romance. She loves them and they love her and have since they were children. But the idea of four-way relationship scares her. They're OK with the four-way because they know she would never pick one of them over the others. That she's a cop in a small town complicates matters even further. The whole killer/revenge plot is a frill - buried amidst the 'could I/would they/should we' that ricochets around the book. I would have liked it better if it was the other way around... Lots of sex scenes - but not so much sexual tension. And sex without sexual tension between the characters is only mechanics - sort of the difference between driving a race car and reading the operator's manual for it...

2020-12-14 13:12

brwnpaperbag_sb

Annick Swenson Amazon'da bir araştırma istasyonu işletiyor. Son derece bağımsız, araştırmasını finanse eden ilaç şirketini ilerlemesi hakkında bilgilendirmeyi reddetti. Eckman, Amazon'dan geri dönemediğinde ve şirket öldüğü konusunda bilgilendirildiğinde, Dr. Marina Singh ne olduğunu keşfetmeye gönderilir. Buna başlamak için biraz yavaş, güzel yazılmış bir keşif ve kişisel sınırlar hikayesidir. Dr Swenson'un araştırması sonucunda da etik sorular gündeme geliyor.

2020-01-23 12:11

brunnavb

Bu kitaba sadece beş yıldız vermek zorundayım. Neredeyse tek seferde okudum, indiremedim. Tüm zamanların favorilerimden biri olan Daphne du Maurier Rebecca'nın yanındaki rafta bir yeri hak ediyor. Bu web sitesi sayesinde son zamanlarda birçok iyi kitap okudum, ancak bir hikayeye bu kadar ilgi duyduğumdan beri bir süre geçti.

2019-12-25 06:08

elcava

Geesh ... "GWTW artık benim FAVORITE 5 yıldızlı favorim" yanı sıra böylesine mükemmel ve etkileyici bir hikaye hakkında ne diyor? "Şimdi filmi izlemeliyim!" Dışında başka bir şey düşünemiyorum.

2019-12-25 04:02

elcava

Bu, 2002 RUSA Seçkin Kitapları kazananlarından biriydi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

2019-12-23 12:52

oev

İçindeki eylemi seviyorum.

2019-12-22 02:16

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Savaş Sanatı - Sun Tzu okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Savaş Sanatı - Sun Tzu kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Savaş Sanatı - Sun Tzu okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

Savaş Sanatı - Sun Tzu indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Sherlock Holmes Dörtlerin İmzası - Sir Arthur Conan Doyle “Bir seyi saklamanin en iyi yolu, onu herkesin görebilecegi bir yere koymaktir. ” Sherlock Holmes “Bir sark rüzgâri geliyor, Watson. (. ) Öyle bir rüzgâr ki Ingiltere’d...