Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz PDF'de kitap

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz PDF tam sürüm kitap

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz Evlenmemiş üç kız kardeş, Aydan, Niver ve Yonca… Yana yakıla kızlarını evlendirmeye çalışan bir ane Afet Hanım… Bu font, şehirli kadının ve toplumun evliliğe bakış açısının.

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALFA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz

haddadraya92b6

Bu kitap bir otobiyografidir ve zayıflatıcı bir felç geçirirken yazarın deneyimlerini ayrıntılı bir 1. elle açıklar. İnme öncesinde, sırasında ve sonrasında neler olduğu hakkında net ayrıntıları nasıl hatırlayabildiği şaşırtıcı. Hikaye daha da ilginç çünkü yazarın kendisi bir beyin bilimcisi ve beynin nasıl çalıştığı hakkında geniş bilgiye sahip. Onun üzerinde bilimsel bir bakış açısı sürdürmek için mücadele ederken, aynı zamanda ciddi bir tehlike altında olduğunu fark ederken, inme hakkında düşüncelerini duymak gerçekten büyüleyici. Yazar ayrıca, inme sırasında beynin sol ve sağ taraflarının işlevlerini tartışırken yararlı olduğunu kanıtladığı için, layman'ın terimleriyle beynin kısa bir özetini veren harika bir iş çıkarır. Kitap hakkında sevmediğim tek şey, inmenin onun için nasıl manevi bir olay olduğu hakkında konuştuğu son birkaç bölümdü. Nereden geldiğini anlıyorum, ama benim için biraz yeni bir yaş aldı. Bu, zayıflatıcı inme geçiren birini tanıyan herkes için iyi bir okuma. Yazarın inmeden sonra yaptığı geri dönüş ve ilerleme çok ilham vericiydi ve sevdiğimin sürekli iyileşmesi için kesinlikle bana umut aşıladı.

2020-01-30 06:39

qaiserusman

VAOV! Beş yıldız bu kitabın ne kadar iyi olduğunu açıklamak için yeterli değil. Başlangıçta sizi yakalar ve asla durmaz. İndirdikten sonra tekrar okumaya başlamak için sabırsızlanıyorsunuz. Şimdiye kadar okuduğum en iyisi. Bazı noktalarda o kadar üzücü ki, devam edemeyeceğini düşünüyorsun ve gözlerin gözyaşlarıyla dolu, ama sen yapıyorsun. Birçok iyi karakterle çok hızlı hareket eder. UNBROKEN, İNANILMAZ. Özgürlüğümüz için bu adamlara çok şey borçluyuz !!!

2020-01-07 09:09

chantelle_venter

Vay be - Bu kitabı okuduktan sonra tamamen Wallenberg hayranıyım. II. Dünya Savaşı döneminin inanılmaz kahramanı hakkında harika bir kitap. Sadece hayatının daha mutlu bir şekilde bitmesini dilerdim. Tanrı'nın sonunda tüm yanlışları düzelteceğini biliyorum.

2020-01-07 02:06

sarahnelson_360

Hayatımda okuduğum en şiddetli kitap. Herhangi bir şekilde kurtarıcı karakterleri olmayan bir roman, sadece masum insanları, özellikle Hintli kadınları ve çocukları öldürmek ve tecavüz etmek için dolaşan bir grup cinayet kovboyunun açıklaması. Yine de çok keyif aldım. Yargıç gerçekten orijinal ve korkunç bir kötüydü ve yazı, çok iddialı olsa da, genellikle şaşırtıcı açıklamalar ve benzetmelerle (örneğin rüzgarda bitler ordusu gibi hareket eden kumları tanımlamak) tamamen benzersizdi. Oku onu. Sadece mutlu bir son beklemeyin, ama sonra gerçek Vahşi Batı'da birkaç mutlu son vardı.

2020-01-05 05:08

mikehenson

bu benim fav christopher pike kitabımdı!

2020-01-02 11:05

valentinamost

Göçmen olmak, Yeni Zelanda olmakla birlikte İngiltere'den, Hong Kong'da ikamet etmek ama Hong Kong'da olmaktan başka bir yerde yaşamak üzerine harika bir özet (52 A6 sayfa). Ricketts (en azından benim için) bir şair olarak daha iyi bilinir ve bir şairin dil duygusunu bu parçaya getirir. Arızası zor.

2019-12-23 09:43

valentinamost

Bu kitabı iki ayrı durumda okumaya çalıştım ve her iki seferde de 100 sayfadan fazlasını alamadım. Bunun benimle kitaptan daha çok ilgisi olduğuna inanıyorum ve gelecekte bir noktada üçüncü bir girişimde bulunmayı planlıyorum. Şu anda kitap rafımda oturuyor ve bazen (birkaç tane biram olduğunda) konuşuyoruz. Ben: Merhaba. Catch-22: Ah, merhaba. Ben: Nasıl hissediyorsun? Catch-22: Daha iyiydim. Ben: Üzülme. Sen değilsin. Benim. Catch-22: Bunu biliyorum. Ben: Arkadaşlarım bana ilişkimizi sona erdirmek için aptal olduğumu söylüyor. Catch-22: Katılıyorum. Ben: Eminim seninle beraberken gülmem ya da eğlenmemin sebebinin, kendi kusurlarımla seninkinden daha çok ilgisi var. Catch-22: Elbette. Kusursuzum. Ben: Bu kadar ileri gidip gidemeyeceğimi bilmiyorum. Catch-22: Zaten bunun senin hatan olduğunu itiraf ettin, bu yüzden kusurlu olup olmadığımı yargılayacak en iyi kişi olup olmadığını bilmiyorum. Ben: Hey, şimdi! Seninleyken bir kez gülmedim. Catch-22: Will Ferrell filmlerine gülmek için televizyonun önünde dururken yıllarca bu kitaplıkta oturmak zorunda kaldım. Sana Anchorman'ı vereceğim ama Step Brothers? Benimle komik olan veya olmayan şeyler hakkında konuşma. Ben: O filmdeki uyurgezerlik sahnesi saf dahi! Catch-22: Davamı dinlendiriyorum. Ben: Tamam, tamam. Haklısın. Söz veriyorum, bir gün seni takdir edecek kadar olgun ve aydınlanmış olacağım ve o gün geldiğinde sen ve ben birlikte eğleneceğiz. Catch-22: Nefesimi tutmayacağım.

2019-12-21 17:20

j0a00

Gerçekten köpeklere im değilim ama bu köpek oldukça komik. eğlenceli ama zaman zaman üzgün

2019-12-19 21:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir itibaren WeUpload

3.5 mb. okumak kitap

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir içinde pdf

4.9 mb. indir pdf

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Bir Evlilik Komedisi - Sinan Akyüz indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

TAMAMI RENKLİ RESİMLİ KUŞE CİLTLİ!. Evreni nasıl ölçeriz? Olay ufku nerededir? Kara made nedir? İnsanlığın şafağından beri insanlar gökyüzüne bakıp anlamaya çalıştı. Yüzyılar içinde astronomi bilimi, Evreni ve onun içindeki y...

Aşk ecel gibidir, geldi mi kaçamazsın… “… Herkes anesinin, babasının biricik kızıdır. Hiç kimse bir gün metres olabileceğini aklına dahi getirmez. Kader mi bu in fine fettle getirir, aptalık mı, yoksa aşk mı bilinmez ama metre...

Yapay Maymun - Teknoloji İnsan Evrimini Nasıl Değiştirdi?-Timothy Taylor İnsanlar, şempanzeler, goriler ve orangutanlar gibi büyük kuyruksuz maymun türlerinden biri olmalarına rağmen kuzenlerinden dikat çekici şekilde farklıd...

İnsan Manzaraları Türkiye'den Altı Yazar Portresi 6 Film DVD ve 6 Kitapçık Nazım HikmetYaşar Kemal Orhan PamukElif ŞafakMurathan MunganAslı Erdoğan Türkiye’nin önde gelen ünlü şair ve yazarlarından bazıları Avrupa’da yeni tanı...