Çince Dil Kartları PDF'de kitap

Çince Dil Kartları PDF tam sürüm kitap

Çince Dil Kartları Bu çalışma, Özet gramer, genel ifadeler ve sık kulanılan kelimelerden seçilen sözlük bölümünden oluşmaktadır. Sözcüklerin anlamı ve telafuzu aynı numara ile arka sayfada bulunmaktadır. Bu metodla okuyucunun sözcük dağarcığını zenginleştirmek amaçlanmaktadır.

Çince Dil Kartları kitap PDF, Mobi tam sürüm

 • Yazar:
 • Yayımcı: DELTA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,90 TL

Kitap eleştirileri

Çince Dil Kartları

srbharris759c

Bilimsel düşünceyi derinden etkileyen 10 basit ve zarif ("güzel") deneyi kapsayan eğlenceli küçük bir kitap. Hem deneylerin ayrıntılarının hem de gerçekleştirildikleri zamanların bilimsel inançlarının ayrıntılarından gerçekten keyif aldım. William Harvey ve Luigi Galvani'nin bölümleri, hayvan deneylerinin ayrıntılarından rahatsız olanları atabilir.

2019-12-23 03:55

songbyej

Benim (birçok) saplantılarımdan biri hakkında gerçekten harika bir kitap: veba. Yazarın tarzı hem hassas hem de mantıksız bilimseldir. Beni tamamen taşıdı!

2019-12-22 19:36

j0a00

En iyi iki Vakıf romanının başlangıcı ve dizinin okuduğum en iyi bilim kurgu dizisi olmasının nedeni. Trevize'in hikayesi ve Dünya'yı arayışı ve vakfın arkasındaki anlamı ve Robot romanları vb. Sadece ne olacak ve Trevize'nin yolculuğu boyunca ne öğrenmeye çalıştığını bilmek istiyorsanız, sadece gizemli için de işe yarar. Sonu büyüleyici ve sağlam ve kendimi tamamen memnun hissettim.

2019-12-22 16:41

jfberrioss

Ben Stephen Baxter'ın hayranıyım. Vakum Diyagramları ve Zaman Gemileri, son on yılda en sevdiğim bilimkurgu kitaplarından ikisi (en azından okuduğum Sci Fi arasında). Ve okuduğum etli bir üçlemesine dalmayı dört gözle bekliyordum bir süre için. Bununla birlikte, bu iki roman büyüleyici bir çağdaş bilim aldı ve bunların üzerine ilginç çatışmalar ve anlatılar inşa ederken, bu kitap onların altında boğuluyor. Çoğu zaman, eylem, bir bilim insanının veya matematikçinin, Baxter'in hikayeye zorunlu olduğunu düşündüğü bazı bilimsel prensipleri veya başka bir prensibi açıklayan kahramanlardan biriyle (ne bilim adamı ne de matematikçi) bir odada durduğu bir sahnede ortaya çıkar. Ve tıpkı kahramanların, bir klişe veya başka bir şekilde, kafa karışıklıklarını ifade ettikleri gibi ("İngilizce" - "X ... anladıkları gibi davranmaya çalıştılar." - "Malenfant sinir bozucu karmaşasını kontrol altına almaya çalıştı.") Ve Yine, ben de sayfada gözlerini kısarak ve önemli prensipleri damıtmaya çalışıyordum. Her zaman bilim adamı veya matematikçi, kahramanın / benim için hayal kırıklığına neden olmak ve içlerini basitleştirmek için içlerini rahatlatabilir ... Bu tekrar tekrar sıkıldığım noktaya kadar tekrar tekrar gerçekleşir ve bu süre içinde bir süre bataklığa düştü. Çok üzücü çünkü geçen hafta sonu nihayet bitirmek için uyumlu bir çaba gösterdim ve ilk 250 sayfanın bir push-up matkap gibi olduğu son 150 kişi çok eğlenceliydi ve onlardan uçtum. Tipik Baxter tarzında, hikaye ilginç doğrudan binalardan evrenin doğası ve onun şimdiki, başlangıç ve nihai sonundaki yerimiz hakkında ne olabileceği sorularına yükseltildi. Doruğun ortasında bile, hikayedeki dullarlara ne olduğunu açıklamak için duran akıllı karakterlerin konvansiyonu durdurulan STILL vardı, ancak bu noktada eylem umursamadığım bir seviyeye ulaştı. Bunu bir noktada dayanılmaz bulduğum halde, bunun nasıl devam edebileceğine dair hiçbir fikrim olmadığı için şaşırtıcı bir şekilde hala neticelerle ilgileniyorum. İlk yarıda askerlik yapabiliyorsanız bu tereddütlü bir tavsiye alır.

2019-12-22 08:14

beatjean

2010 Rainbow Ödülleri Mansiyon (5 * en az 1 hakemden)

2019-12-22 05:13

srbharris759c

A A Vengeance'deki arka hikayenin ortaya çıkması nedeniyle Büyük Bir Kurtuluş okuması daha mantıklı olacaktır. Önce bunu okuyun.

2019-12-22 02:16

brunnavb

Şu anda Kitap Hırsızını tekrar okuyorum (LRitter sayesinde yazarın notu önde). İlk turda neyi kaçırdığımı görmek için sabırsızlanıyorum.

2019-12-21 17:21

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çince Dil Kartları okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Çince Dil Kartları indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir ücretsiz

Çince Dil Kartları indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Çince Dil Kartları indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

Çince Dil Kartları kitap PDF, Mobi tam sürüm

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çince Dil Kartları okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

Çince Dil Kartları indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Çince Dil Kartları indir içinde odf

5.7 mb. indir ODF

Çince Dil Kartları indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

İngilizce Dil Kartları Kartların içinde Alfabe,Dilbilgisi, Sayılar, Meslekler, Aylar, Renkler, Eğitim, Sağlık, Spor, Kişisel Eşyalar, Politika, İktisat, konuları ile ilgili kelimeler ve konuşma kalıplarını kapsamaktadır....

...

...